Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párod, férjed mennyi pénzt...

Párod, férjed mennyi pénzt költ az anyukájára, szokott-e neki vásárolgatni saját fizetéséből?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Szokott, hobbikellékeket szokott néha rendelni neki, ha talál olcsóbban, de nem viszi túlzásba, inkább anyósom szokása sokat megtenni értünk, alig győzök megpróbálni visszaadni:)

Mi történt?

2014. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mivel évente talán 2-3x találkozunk, és ezek az ünnepek, csak ajándékot szokott venni neki, szülinapra, karácsonyra.
2014. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy szokott szerintem természetes is. Fogalmam sincs mennyit van amikor 2 ezret van amikor 15 ezret. Ők is segítenek ha baj van, így természetesen mi is.
2014. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
az én exbarátom a fizetése 70%-át odaadta anyjának mert az kihiszte.. aztán nekem panaszkodott hogy ő neki semmi se jut... ez az egyik része amiért megkapta az ex címet
2014. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

A férjemmel nincs olyan hogy"saját fizetés"

Nem sokat, csak úgy nem vásarolgat neki..

Én hamarabb

Ha meglátok valamit es tudom,mhogy örülne neki, vagy nem venne meg magának, vagy csak eszebejut rola megszoktam neki venni..


Viszont sajnos nagyon kevés penzből él, így egy varatlan kiadast nem tudna finanszírozni, jit egy szükségesbúj szemüveg, ilyenekbe be szoktunk szállni.

Pl egy 20-assal..

Vagy nagyon szeretett volna elmenni valahova, és nem engedte,mhogy a párja kifizesse, így mi fizettük ki, tőlünk jobban elfogadta.

Vagy nmpem adtuk el a használaton kívüli ősöreg laptopot, amit aműgy mar csak netezésre lehet használni, es az aksija tropa, szóval asztali gép, használatban többet ér, mint amiért el lehetne adniha egyáltalán el lehetett volna, azt nekiadtuk.

Ez ugye nem került nekünk pénzbe, neki iszont nagy érték..



Az ünnepeken felül olyan évi 50e ftot költünk rá amúgy..

Ha jobban fogunk állni anyagilag. Akkor biztosan többet adunk neki.


Az én szüleim nincsenek rászorulva, sőt inkább ők tudnnak nekünk segíteni, de nekik inkább tettekkel, szivességekkel segítünk, de ők is nekünk...

2014. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk én segítem édesanyámat, nyugdíjas és a rezsi egy részét fizetem, hogy ki tudjon jönni a nyugdíjából.

Miért probléma ez? Fordított esetben ő is támogatná a szüleit

2014. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen, férjem szokott ételt venni, van hogy gyógyszert, attól függ mire van szüksége. Én általában ha együtt megyünk vásárolni akkor szoktam helyette is fizetni ( nagyon rendes asszony, anyám helyett anyám, a 3 gyermekünknek nem kivànhatnék jobb nagymamàt). Ő a kevés nyugdijàból is mindig megpróbál valamit adni az unokáknak, de főleg sütiket süt. ( megbeszélés alapjàn,én veszem a hozzávalókat ő megsüti, igy nem költ plusz erre is, bőven elég a villany gáz számla)
2014. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
A férjem nemrég adott az apjának 100 ezer Ft-ot, hogy el tudjon menni külföldre a rokonok után. Ezt csak utólag tudtam meg, de nem csináltam belőle gondot. Mérges akkor voltam, mikor megtudtam, hogy a papa nem is ment el külföldre, a pénzt meg ugye elköltötte és fel sem tudja mutatni, hogy mire. Ekkor sem csináltam jelenetet, de azért szépen megjegyeztem a férjemnek, hogy mivel nagyobb összeg áll most nemsoká a házhoz, szeretném, ha nem adományozná el, mivel szeretném lecserélni a tetőcserepet, és már én is szívesen elmennék nyaralni (3 év alatt csak 1x voltunk 3 napig a Balatonon.) Nem vagyok irigy, de azért ez a segítség legyen értelmes keretek közt. Ha rezsire kell, kajára, akkor minden továbbiak nélkül, születésnap, Karácsony, akkor veszünk ajándékot, de egy bizonyos pontig.
2014. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Együtt szoktunk vásárolni a szüleinek. Bár mindketten dolgoznak, de ha megyünk hozzájuk, akkor bevásárolunk.
2014. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Nincs egyikünknek sem saját pénze, házasságban csak közös pénz van. Ha kell a szülőknek segíteni, azt megbeszéljük egymással.
2014. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!