Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem, akivel már 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi6107 kérdése:

A feleségem, akivel már 13 éve élünk együtt, most úgy érzi, hogy mégsem engem szeret, hanem egy olyan valakit, akivel 14-15 éve chatelt, de még egyszer nem találkoztak. Fura egy helyzet és nem tudom mit kezdjek vele. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez így nevetségesen hangzik. Kétlem, ha feleséged ilyen hülye lenne, h feltételezné, hogy 15 év múltán a pasinak még nincs családja, meg hogy még lehet köztük valami.


Szerintem ők nem 15 éve cseteltek utoljára, hanem mostanában is, folyamatosan. Nem bontaná meg a ti kapcsolatotokat, ha nem lenne esélye a másik pasinál.

2015. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
...jah és azt sem tudhatod, h nem találkoztak-e már.
2015. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 omba ***** válasza:
100%

Valami nagy érzelmi sivárságnak érzi az életét.. szerintem a szerelembe szerelmes, ez a régi sztori csak az utolsó kapaszkodó, amikor még érzett valami ilyesmit.

Együtt mennyi ideig volt OK?

Gyerekek vannak?

2015. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pedig semmi esélye.

A srácnak felesége van,akit állítólag szeret,de simán belement volna egy egyéjszakás kalandba.

2015. szept. 15. 08:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy kislányunk van (3 éves).Próbáltuk megbeszélni,de azt mondja,nincs velem semmi baj.Nem én vagyok az oka.Jelenleg úgy néz ki,kezdenek rendeződni a dolgok,de tartok tőle,nem fogok tudni bízni benne.Eddig úgy nézett ki nálunk a dolog,hogy tudtuk egymás jelszavait,de eszünkbe nem jutott volna megnézni a másik leveleit.Ez annyiban változott,hogy Ő megváltoztatta,plusz 3 lépcsős biztonsági védelmet tett a telefonjára.Eszembe sem jutna megnézni,de ezzel a lépéssel hívja fel magára a figyelmet.
2015. szept. 15. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szépen ki kéne adni az útját neki... Majd meg tudná milyen az élet ha te nem gürcölnél érte. Azt hiszem egyből rohanna vissza hozzád...
2015. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megfordult a fejemben,szóba is került,de az lett a vége,hogy ne menjek,mert engem szeret és adjak egy kis időt,hogy rendet tegyen a fejében.Egyébként sajnos,vagy nem,de vagyok akkora marha,hogy kitartok mellette a végsőkig,mert egyrészről szeretem és nem véletlenül fogadtam hűséget,másrészről tartom magam a mondáshoz,miszerint "Azt a virágot szagold,amit letéptél!"

Tudom hülye vagyok és ezt ki is használja.

2015. szept. 15. 11:02
 8/9 omba ***** válasza:

Férjként nekem is volt hasonló kalandom, tűrte az asszony: igaza volt, nagyon boldog évek jöttek még, nem vagy hülye... lehet ez még jó is.

Azért 3 éves gyerek mellett, az ember tulajdonképpen szerelmes tud lenni a családba is - nálam valahogy így jött helyre a dolog.


Nem vagy hülye, se balek - nem történt még semmi olyan, ami visszafordíthatatlan, az élet meg csak a sorozatokban egyszerű.

2015. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Biztos lehetsz benne, hogy több van köztük chatelésnél, minden jel erre mutat. Találkoztak, titokban régóta szeretők már, és két tali között a neten tartják a kapcsolatot.
2017. ápr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!