Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és már egy hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, és az a helyzet, hogy még nem volt meg az első csók! És egyszerűen félek, hogy elrontok valamit csók terén! Tudtok nekem ebbe segíteni?

Figyelt kérdés
Nekem már volt, de neki ez lesz az első! Az a baj, hogy mikor meglátom, akkor lefagyok, és kb egy óra mire felengedek vagy nem is tudom!
2014. márc. 30. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Egyėl elötte hagymát!
2014. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben max. a barátnőd aggódhatna,hiszem neki nem volt még:D Nem fogtok semmit elrontani!:)
2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igyál meg előtte két felest és menni fog! :D


Am csak annyi a lényeg h ne gondolkozz, ha ott van a lehetőség csókold meg és kész, onnantól minden megy simán.

Hajrá!

2014. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja...1-2 feles vagy 1 db 1 mg-os xanax csodákat tud művelni.
2014. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok erre mondani, hogy ivás meg minden stresszoldó helyett légy magabiztos és gyengéd - ezzel meg tudod neki adni az első csók szelídségét és nem fogja érezni, hogy bénázol, hiszen neked nem ez lesz az első. Hagyd őt békén első körben a nyelveddel, legyél finom és lassú. Meg fogod érezni, ha tetszik neki és csak utána próbálkozz pl nyelvvel, de maradj végig gyengéd elsőre.


Azért írom ezt, mert emlékszem, első csókomnál annyira izgult exem, hogy jóformán lenyelt és borzasztóan kiábrándító volt. Ha kedvesen, mosolyogva odahajolsz hozzá, adsz egy puszit az arcára, majd 1-2 újabbat a szája felé közelítve, aztán megpuszilod az ajkait, szerintem nagyon fog neki tetszeni :) Vagy valami ilyesmi, ahogyan neked jól esik :) Érezni fogod, hogy neki is jó-e.

2014. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!