Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelemből házasodunk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből házasodunk vagy azért, hogy ne legyünk egyedül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
A biztos szexért. Ha a másik fél huzamosabb ideig megvonja tőled a szexet az válóoknak számít.
2015. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert öregszünk és félünk, hogy egyedül maradunk. Esetleg félünk, hogy már lemaradunk a gyermekvállaláshoz való legmegfelelőbb korról.

Meg továbbra is látok olyat, hogy valaki teherbe ejt valakit, és utána megkéri a kezét... mert kell, vagy én nemtudom.

2015. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
nem házasodunk itt kezdődik.
2015. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Én szerelemből, szeretetből. Annak ellenére találtam meg azt, akivel le akarom élni az életem, hogy nem kerestem. Az a tipikus nehezen alkalmazkodó, magányos fajta vagyok, régebben el sem tudtam volna képzelni, hogy valaha is együtt akarok élni valakivel.
2015. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
ez majd kiderül....elválnak-e vagy sem, tekintve hogy az ember nem változik valszeg a fellángolás apad el idővel...
2015. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha szerelemből jön létre a házasság, annak az Őszinte és Eredeti gyümölcse a gyermek, aki szintén szeretetben nő fel, ami a legfontosabb még akkor is, ha vannak apróbb veszekedések, a Stabil szeretet megmarad.

Ha viszont érdekből van házasság, akkor a gyerek is egy eszköz és akármilyen jó eredményei lesznek suliban, életben, akkor is boldogtalan lesz, sajnos ez öröklődő, de szülőként meg lehet neki mutatni a boldogság útjait.

De: bizony érdekházasságokra is szükség vann egy bizonyos arányban, a fajfenntartás miatt, főleg napjainkban, a sok színes bőrű "menekültek" vándorlása idején.

2015. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Én szerelemből szeretnék, ha eljön az ideje.
2015. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Már nem azért, de ki az a hülye aki nem szerelemből házasodik?
2015. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is utolsó.
2015. szept. 21. 22:15
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván szerelemből. Nekem egyedül lenni sem probléma, szóval biztos nem menekülnék emiatt kapcsolatba vagy házasságba.

Igazából valahogy azt érzem, hogy a párom annyira de annyira jó és imádom, hogy egy életen át vele szeretnék lenni, de ez nem "csak" szerelem, ez több és összetettebb ennél. Bizalom, szeretet, leírhatatlan pozitív érzésegyüttes. Sajnálom aki nem így házasodik.

2015. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!