Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan embert, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, aki jobban érzi magát szingliként, mint párkapcsolatban, vagy önszántából maradt egyedül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok haverom tudaton szingli életmódot él.....nem akar kötöttségeket, sem családot.
2015. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább úgy a 30-as korosztálytól felfelé gondoltam, vagy esetleg ők is így vannak?
2015. szept. 17. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
33F vagyok. Pont ilyen vagyok: sokkal jobb egyedül. Nincs-, csak a magam szabta kötöttségek vannak, és ez a jó benne.
2015. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"1" vagyok.....

35-40 közötti férfiakról beszélek.....

37F

2015. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem baj h csak 26 vok , ismerek én magam vagyok az.

1X volt b nőm 20 évesen dióhelybán semmi időm nem volt és meg kelet tennem sok olyan dolgot amihez semmi kedvem se volt.

Szóval kösz elég volt 1X szingliként legalább nem kell mondjam h mikor mit miért teszek.

És 3.000 ft elég 2 hónapnyi telefonozásra.

Kapcsos ismerőseimnek jó ha egy 7-ig.


Nincsenek ilyen jelenetek

https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM

Nem fáj a fejem h becsúszott a gyerek...


Nekem meg jó így, arra költök amire akarok.

Addig alszom amíg akarok és azt csinálok amit akarok.

2015. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak olyan szingliket ismerek akik magányosak, szeretnének párt, de nem jön össze nekik.
2015. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!