Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavarja a férjemet a kisugárzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a férjemet a kisugárzásom!?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy üveg bor mellett beszélgettünk, majd szóba került a szex (elég ritkán van, én nagyobb igényű vagyok, neki max heti egy elég, egy ideig pedáloztam, mindent bevetettem, de nem lett jobb, békén hagytam, azt reméltem, megoldódik a gond, visszatér a libidója, nem így lett, sőt, most már csak 2hetente van:().

Normális hangnemben hoztam fel a témát, érdeklődve, ő mégis támadni kezdett, hogy miért piszkálom ezzel, miért éreztetem vele a frusztrációmat?

Hozzá kell tennem, hogy szinte sosem beszélünk erotikáról, nem mutogatom (már) neki magam, mégis azt mondja, érzi, hogy vannak vágyaim és ez folyamatosan zavarja.

Ez normális?! Egyre fogy a türelmem!!



2015. okt. 22. 13:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
a férjed egy puhap*ö*cs
2015. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
fene tudja.. azért nekem akármilyen alacsonyan van a libidóm heti egyszer tuti van szex... ennyi infóból nehéz megállapítani mi a baj. valahol félrecsúszott a szex köztetek. gondolom az elején azért több volt...
2015. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld! (kivéve a kötözködőket:))
2015. okt. 22. 13:35
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg őt frusztrálja, hogy alacsonyabb a libidója, mint a tied, ez nagyon kínos egy férfi számára. Megpróbálnám máshogy megközelíteni, pl. amikor van elég idő, beszéd helyett, adnék neki egy finom olajos masszázst, ezzel elsősorban relaxálod és nem utolsó sorban felkorbácsolod a vágyait. Ez kellemes lehet mindkettőtöknek és nem szít ellentéteket. :) (N)
2015. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Az elején sok volt, naponta, kétnaponta. Nem tudom, mitől siklott ki, egyszer azt vettem észre, hogy már nem közeledik úgy, és engem is hárított, akkor meg is ilyedtem, de nehéz napokat éltünk akkor épp, úgyhogy hagytam, nem piszkáltam. Csakhogy nem javultak a dolgok, én pedig megiuntam és nyugodtan leültettem megbeszélni, amivel semmit nem értem el. Hónapokig próbálkoztam, szexi ruha, kedvenc kaja, nem csesztetés, sírás, minden megvolz (na nem napi szinten, nem ez volt a téma kávé mellé:D), nem lett jobb. Tegnap már csak megpendítettem a témát, akkor jött ez a frusztrálós szöveg.

Én megmondom őszintén, nem is vonzódom annyira hozzá, belefáradtam az elutasításokba, próbálok másképp érezni, de nem megy...Most ezzel a tegnapi beszélgetéssel elérte azt, hogy abszolút elhidegüljek tőle, a kezdeti 100% helyett max 10% szerelmet és vágyat érzek....Nagyot csalódtam, nem ilyennek ismertem meg...:((

2015. okt. 22. 13:41
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Gyere hozzám :)


Szerintem nem normális a részéről. Még akár elfojtott homoszexualitás is lehet a háttérben.

2015. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Megvolt a masszázs is, meglepi francia, minnnnden! :(

Ja, és orvoshoz sem akar menni, azt mondja, neki semmi baja.

2015. okt. 22. 13:42
 8/39 anonim ***** válasza:
sportol? egészségesen él?
2015. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

"miért éreztetem vele a frusztrációmat"

Mert szerelmes pár vagytok? :OOOOO Hűűhaaa, nagyon okos egy férjed lehet. Mint egy fél tányér bableves.

Ha támadónak érzed hangnemét, mond meg neki s fejezze be.

Kommunikációnak mindig van végeredménye ha jól csinálod. Remélem észhez tér és nem lesz szétmenés + remélem nem mással éli ki.

Nem normális ha más ember természetes vágyai zavarnak. S nem csak mert nem logikus.

Beszélnem kéne mind kettőtökkel, segítségért.

Good luck.

2015. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
az ilyedtemedtől én is most megijedtem :O
2015. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!