Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helyrehozható még a házasságun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható még a házasságunk, ha már nem kívánom a férjemet?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk szex központúak, de azért mostanra már túl ritkává váltak az együttlétek (a harmadik gyerkőc fogantatása óta nem voltunk együtt, ő most múlt 1 éves). Látom a férjemen, hogy neki néha lenne kedve, de én túl fáradt vagyok és nagyon nehezen szánom rá magam már egy kis összebújásra is, hát még a szexre. Az sem túl sokat javít a dolgon, hogy soha nem volt kirobbanó élmény, szóval, amúgy sem nagyon hiányozna, így lestrapálva meg végképp csak nyűg az egész.

Működhet szex nélkül egy házasság? Min kellene változtatnunk, változtatnom?


2015. okt. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban vissza kéne találni egymáshoz :)

Kicsit lekattan a mindennapokról, gyerekekről, elkezdeni értékelni a másikat.

Javítani a nem nagy durranás szexen...

kicsit összekapni magatokat...

de mindezt egy szexuálpszichológus/szexológus jobban ki tudná fejteni :)

ne hagyjátok tönkremenni a kapcsolatot ha még szeretitek egymást :)

2015. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

nem

de meg kellene tanulnod élvezni a szexet és nem nyűgnek érezni

2015. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. De ha soha nem is élvezted vele, akkor szerintem te is tudod, hogy a rossz emberhez mentél hozzá, nem szerelemből, és ezen nincs mit menteni.
2015. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!