Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éreznéd magad ha évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad ha évek óta visszatérő dolog lenne, hogy a férjed sokszor munkanélküli, a család eltartása a te egyedüli felelősséged?

Figyelt kérdés

Teljesen kizsigerelem magam, rengeteg túlórát vállalok, ha beteg vagyok akkoris megyek dolgozni.

A férjem eközben hol dolgozik, hol nem, április óta volt egy munkahelyen, de annyit táppénzeskedett, lógott, hogy elküldték.

Tele vagyok hatalmas feszültséggel, rettenetesen haragszom a férjemre, aki láthatóan a legmeghittebben élvezi az itthonlétet. Mehetne egy helyre dolgozni januártól, de semleges választ adott, azt mondta nem akar menni most mindjárt dolgozni.


2015. dec. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik, hogy a férjed nagyon törné magát a munkáért. Arra még nem gondoltál, hogy lelépsz és nem játszod tovább az eltartó szerepét?
2015. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt is ilyen volt? Csak mert ebben az esetben nem érteném, hogy most min csodálkozol.


Őszintén én nem tűrném, hogy büdös legyen neki a munka. Mi az hogy most mindjárt nem akar menni? Tudod ki tartana el egy ilyen lusta ingyenélő disznót. Merjem megkérdezni, hogy legalább a házimunkát megcsinálja-e, és főz-e mire hazaérsz?

2015. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ultimátum:

megy dolgozni vagy megy el a háztól.

nem beteg, nem fogyatékos, dolgozzon. és lenne is hol.

ha nem akar, akkor menjen el, váljatok el. neked sokkal jobb lesz, eggyel kevesebb embert kell eltartni, és nem zsigerel ki!

2015. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyet herének hívják.... úgy is kezeld...

Én már túlvagyok. Inkább szenvedek egyedül 3 kisgyerekkel mint +1....

2016. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy érezném magam, hogy kivágnám, mint az exemet.

Az életedhez nem tesz hozzá, pénzt nem visz haza, cserébe őt is el kell tartanod.Nem jobban jársz, ha megszabadulsz tőle?

2019. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!