Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági évfordulóra valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági évfordulóra valami ajándék ötletek a férjemnek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat :)

#Házasság/évforduló
2015. dec. 7. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Aranyos baba?
2015. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 ezen most jol el nevettem magam :)
2015. dec. 7. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem felhívatott a feleségem a barátommal: közölte a spanom hogy itt a világvége mert kirúgta a felesége, és egy panzióba költözött,nagyon részeg és nem tudja hogy hogyan tovább. Nyilván én azonnal rohantam hozzá hisz a barátom...a szobába ajtón kopogtam.. semmi válasz, kopogtam megint..semmi, benyitottam mert kezdtem aggódni,a látvány sokkolt:a feleségem egy bomba fehérneműben az ágyon épp magát kényeztette...na nálam ez a plafon amit egy feleség egy férjnek erre az alkalomra adhat...
2015. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típus, mit szeret.


Könyvmoly: eredeti, első kiadás a kedvenc könyvéből.

Üzletember: óra, mandzsetta, egyéb gravírozott tárgy.

Sportmániás: valamilyen relikvia a kedvenc csapattól, sportolótól.

Régiségkedvelő: festmény, egyéb antik tárgy.

Utazgatós: hétvégi utazás külföldön, fapadossal elég olcsó.


stb

2015. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csináltok programot? Mi értelme ajándékozni, ha csak nyűg, mert nem tudod mit vegyél neki, és idegen embereket kérdezel meg?


Nekünk is most lesz majd, mi minden évben elmegyünk abba az étterembe ebédelni, ahol az esküvői ebédünket tartottuk. A 10. évfordulóra majd lesz torta is.

2015. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segitetetek már tudom is hogy mivel lepem majd meg
2015. dec. 7. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mit találtál ki?
2015. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Öngyi lett
2021. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!