Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák, akik kicsi gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, akik kicsi gyerekkel otthon vannak, és nincs saját jövedelmük, hogy érzik magukat?

Figyelt kérdés
Párommal úgy ismerkedtem meg, hogy azt mondta, elvált. Ez a gyakorlatban igaz is volt, de közben kiderült, papíron még nem,lustaságból, és mert bonyolult, évekig halogatta. Sokszor veszekedtünk emiatt, de végül nem hagytam el, mert elindította végre a folyamatot. Közben terhes lettem, azóta megszületett a kisbabánk. A lakásában az "exfelesége" lakik és a kisfia (13éves). A válás az ingatlan elosztása miatt bonyolult. Az "exfeleség" nem dolgozik, mindig eltartotta. A fia kiskorában szétmentek. Az is könnyebbség lenne, ha legalább ő dolgozna, de nem nagyon akar. Nekünk anyukám felajánlotta a lakását egy évre, amíg nem tudunk sajátot venni. A párom így erőn felül dolgozik, semmire nincs ideje. A babánkkal is türelmetlen (két hónapos), és tegnap olyan hangnemben beszélt vele, ami szerintem végképp nem megengedhető. Közben a szememre hányta, hogy akkor cseréljünk. Hozzáteszem, eléggé lefoglal a baba és a háztartás. Én mindig dolgoztam, mikor terhes lettem, felmondtak nekem, azután is kerestem magamnak fizetős elfoglaltságot, a hatodik hónapig kerestem pénzt. Azóta munkanélkülin vagyok, gyakorlatilag az ő pénzéből élünk. Megértem őt is, de már nagyon régóta téma, hogy ő mindig ideges. Hiába kérem, hogy legalább heti pár alkalommal relaxáljon, sportoljon, mert a közvetlen környezetének is jobbat tenne. Nekem meg még lelkiismeret-furdalásom is van, hogy milyen nehéz neki, mekkora a felelőssége. De meddig lesz ez így? Abban bízom, ha a vagyonmegosztás lezajlik, letisztul a helyzet. Volt-e valaki hasonló szituban? Tényleg rosszul kellene magam érezni amiatt, hogy eltart? A kapcsolatunk alapvetően nagyon jó. De nagyon sok türelemre van szükségem ahhoz, hogy működjön. Úgy érzem, belefáradtam!
2015. dec. 10. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Erre visszakérdeznék:

"A babánkkal is türelmetlen (két hónapos), és tegnap olyan hangnemben beszélt vele, ami szerintem végképp nem megengedhető." - ez konkrétan mit jelent? Ordított talán egy két hónapos gyerekkel? - Csaptam volna nyakon, aztán akkor lett volna oka ordítani...


Szóval, a pasas lakásában az exfeleség dekkol, és a párod tartja el? Mire föl? A bíróság határozza meg a gyt. összegét, aztán csókolom, anyu húzhat a fenébe dolgozni, kereshet magának lakást.


Nem értem, mi a kérdés!?

2015. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapos mellett munkanélkülin vagy? És a GYES?

Feketén dolgoztál vagy még próbaidőn voltál hogy elküldhettek terhesen?


Most akkor anyukád lakásában laktok? Mert ha igen, már ez eleve elég "hozzájárulás" a közös életetekhez, ne legyen lelkiismeret furdalásod! Nem mentség az ordibálásra az, hogy nehéz helytállni.

Nem kellett volna házas emberként gyereket csinálnia és könnyebb lenne az élete...

2015. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en kicsit megertem, bar csak hasonloan vagyok mint a parod, par napra epp hazamesz 1-2 het utann, a gyerek meg csinalja a feszultseget, gunyolodik, en is felkaptam a vizet, radasul volt vmi problema, igy lany anya beszelgetes volt, irto flusztralo volt a masik szobaba ulni, varni, hogy legalabb most velem foglalkozzon...
2015. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
öszintén, szarul, kb minden héten megkapom h én csak kitartott vagyok, és semmit nem csinálok, pedig azok a nök akik anyák és háztartást vezetnek tudják h ez mennyire nehéz feladat
2015. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, a kérdés az lett volna, hogy ki hogy érzi magát, mert én sokszor szarul, hogy nem tudtam egy normális helyről gyesre/gyedre menni (próbaidőn voltam, még nem voltam bejelentve), és így még több teher van a vállán, ami miatt még több a feszültség. Szerencsére a megbeszéltük.
2015. dec. 10. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ertem a helyzetet tahat a pasi ket not gyerekkel kitart?

Nem ereztem magam rosszul mikor otthon voltam a gyerekekkel mert sajnos ahol mi elunk nincs gyes gyed semmi otthonulos dolog.

Van 16 het 100% fizetett szulesi szabi 4 hettel szules elott es 12 utana plusz szabadsagok tulorak stb.

Igy kb 5honap mentem vissza dolgozni heti 3 napban.

Nem esett ki fizetes mert szugseg volt ra kulonben a ferjem belerokkant volna a munkaba es nem talalkoztunk volna soha.

Gyerekek mentek siterhez es bolcsibe (3 hotol mar beveszik oket itt)

Egy el nem rendezett elet es kapcsolatban munka nelkul gyereket valalni meresz dolog.

2015. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

gyakorlatilag egy házas férfinak szültél, aki plusszban idegbajos...

egy hatalmas hazugsággal inditota a kapcsolatot mire te szülsz neki

egyáltalán hogy gondoltad hogy így majd meg tudtok élni...

van képed szidni a másik nőt mikor te voltál az aki mindenki életébe bekavart

csomagolj és menj haza

2015. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.! Írta a kérdező, hogy a férfi azt mondta elvált. Elhitte. Tudod az ember nem úgy indít, hogy "oksa szívem, mutass már erről egy határozatot..."


Az tény és való, hogy nincs rendjén az, hogy így vállaltak gyereket. De az első sort valószínűleg nem olvastad el.

2015. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!