Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom megint bedepizett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megint bedepizett, mindig panaszkodik, hogy neki milyen kicsi. Hónapok óta nem szexelünk normálisan, most meg már semmihez nincs kedve, csak otthon kuksol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi történt hirtelen? Másfél évig minden jó volt, bár néha akkor is megjegyezte, hogy mennyire zavarja ez őt. Mit csináljak? Hihetetlenül elszállt az önbizalma hiába dicsértem mindig minden téren.

2015. jún. 27. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg neki h semmi probléma drágám, majd veszünk felcsatolható műf**aszt és felveszed.
2015. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kicsi?
2015. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
12cm
2015. jún. 27. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem sosem zavart semmi, nem tudom mi baja lett... nagyon ideges vagyok
2015. jún. 27. 18:24
 5/10 Mumusan ***** válasza:
26%
Szerintem mondd meg neki kerek perec hogy kicsi. De nekedvaló.
2015. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki az igazat. Hogy te szereted, és neked jó ez a méret. Viszont ez a viselkedés kiábrándító és gyerekes. És h azt akarod h térjen észhez, mert ez így nem mehet tovább.

Persze csak ha tényleg így gondolod

2015. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet nálunk is...
2015. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél év pont elég ahhoz, hogy lebomoljon a szerelemhormon. Hogy hogy jön ez ide? Egyszerű. Annak adunk a véleményére, ki fontos nekünk. Eddig, mivel szerelmes volt, elfogadta, amit mondtál neki, de most már kevésbé vagy fontos, így a szavad sem nyom annyit a latban, mint régen.
2015. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanúgy szeret, vagy még jobban.
2015. jún. 27. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegezd neki: azért nem szexelünk, mert már nem kívánsz, igaz? Ha ekkor is sipákolni áll neki, nem pedig bizonyítani az ellenkezőjét, akkor veszett fejsze nyele az egész.
2015. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!