Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnek elvalni vagy egyenlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek elvalni vagy egyenlore csak kulon koltozni. A ferjem egy agressziv alakt! Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Hogyan tovabb? Szeretnek elvalni a ferjemtol, kihult a hazassagunk mar egy ideje! Kozos gyerekunk van aki 3 eves, gyonyoru es egeszseges. Imadom. A ferjem sajnos alkohol ba folytja oromet es banatst is egyben. A kocsmaban van gyakran, leissza magat es aztan hazaerkezve elso kerdes, mondat?! Meleg a vacsora? Igyekezz! -Fel perced van ra, hogy kitegyed elem, tul sos, nem eleg meleg. -Fozni sem tudsz! -hogy baszta volna meg az a kv@ elet. - ne pofazz, - nincsen dolgod? - ki engedte meg, hogy ragyujts? - itt en parancsolok neked! -az enyem a haz, - a te apad egy luzer !. - az ocsed egy barm... sorolhatnam a mondatokat estig is talan. Szoval ezek voltak leggyakrabban elhanhzottak! Az este ittasan hazajott es a gyujtot forrositotta aztan a labahoglz tartotta es a labamra csapott a kezevel mert szembe mosolyogtam. Sirni mar nem sirok, megerositett az elet vele. A gyereket mind2 en imadjuk. Ha jozan a ferjem Kkor nincsen ilyesmi. Akkor mosolygunk, nevetgelunk, szorakozunk mint egy csalad. De sajnos az alkoloh fogyasztasa szinte mindennapos . A kerdesem : a birosag itelheti neki is a gyereket? Lakasom nincsen sem nekem sem a szuleimnek nevukon, allando munkahelyem nincsen. Kulfoldon dolgozom 4 honapot egy evbol! munkahelye mostmar a ferjemnek sincsen. Felfuggesztese az van ittas vezetesert. Tehat, hogyan masszak ki ebbol? Penzem nincsen! Amit kerestem azt a hazra koltottem. Szandekszom sporolni es alberletbe koltozni, aztan beadni a valast. Felek most beadni a valasi papirokat, mert felek, hogy a gyereket nem nekem itelik majd. Azt, hogy a ferjem egy szemetlada, nem tudom bizonyitani, vagy hogyan cselekedjek? Megvaltozni nem fog. 28 eves no vagyok . Bocs, hogy hosszu lett! Es bocs az ekezet hianyert vagy a helyesirasert, telefonrol irom ki a kerdest! Koszonom elore is a valaszokat. Jah es meg annyi, higy edesanyamhoz nem tudok koltozni o egy szobas kicsi hazban el!

2015. dec. 10. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthon ? A helyedben erre kérdeznék rá. Ha a férjed iszik napi szinten, nem fogják a gyereket neki ítélni. Pláne ha büntetett előéletű is.
2015. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyaotthon errefele nincsen! Nem is szeretnek menni a fiammal! Szeretnem azt nyujtani a fiamnak amit most os megkap! Koszonom szepen a tanacsodat! Ugyveddel meg nem vettem fel a kapcsolatot de igyekszem. Az anyagi allapotunk nagyon jo. Illetve a ferjemnek. Ami az enyem az otet is illeti, viszont ami az ove az csak az ove! A jo Istenre bizom magunkat!
2015. dec. 10. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy erősen bántalmazó kapcsolat, keress olyan egyesületet, akik bántalmazott nőket segítenek, elmondják, mik a lehetőségeid.
2015. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen Egyesület) is ilyennel foglalkozik. Keresd fel őket, ha csak jogilag tudnak segíteni, már az is sokat jelent.


Nőként mondom, hogy menekülj egy ilyen kapcsolatból. Jobbat érdemeltek mindketten.

2015. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Életművészek vagytok. Pia, cigi munkahely nélkül.

A torténeted sántít. Ilyen nincs. Ta bagózol és nincs munkahelyed. Ha a férjed piál és mellette eltart téged + a kölköt akkor ő dolgozik. Neki van háza. Mit rinyálsz? Van interneted is. Fogd a kölköt és menj el. Ja nincs egy vasad sem. Mit akarsz? Gondolod innen majd felkínálkozik valaki, hogy eltart téged + a kölköd? Gyanítom nem nyert.

2015. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
100%

te nagyon buta vagy előző.. és minek írsz ha semmi értelmes nincs a fejedben?

A kérdezőnek, olyan nincs ám, hogy az házasságban minden az övé - az egy vagyonközösség, bármit is makog.

Én is a Nane-t ajánlanám, meg a válást.

2015. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5\6 Szoval. Igen dohanyzunk mind 2 en. En altalaban napi 3, 4 szal. Nincsen munkaheleym itthon, de viszont kulfoldon megkeresem 4 honap alltt amit itthon 2 ev allatt keresnek! Penzem azert nincsen mert a hazra koltottem, nemreg epitkeztunk es lassan beis felyeztuk a hazat ami 430 nm. A ferjemnek van leteve tobb ezer euroja ami a kozos keresetunk. Csak nekem nem ad belole, amolyan buta felfogasa van. Mintha alberletet fizetnek ki neki Mikor odaadom a kb 5000 euros keresetemet. Amit a hazra koltunk es belole felre tesz. Nem ismered a helyzetemet, nemtudhatod. Elozonek koszonom, hogy kiallsz mellettem.
2015. dec. 11. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel jogi tanácsadást, mert arra a pénzre, amit eddig elvett Tőled, már így is keresztet vethetsz. Amit még meg tudsz tenni, hogy a következő 4 hónapos kereseteddel együtt lépsz meg, azt nem adod haza. Addig meg kivársz.
2015. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elottem levo koszonom. Ilyesmire gondoltam enis. Csak kellett egy kis biztatas. Megegyszer koszonom. Jo ember lehetsz!
2015. dec. 12. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

9:24 Azért erre ne köss fogadást. Van 3 ingatlanom. Ebből 2 családi ház. Az össz alapterületük kevesebb mint 420 nm.

+ van 2 diplomám. A magyaron kívül beszélek angolul, németül. Németoszágban dolgozom. Tudod mi 5000 Euró egy 420 négyzetméterse házra? A telket nem számítva ennek a felépítése alhangon 150.000 euró. A kérdező lunya + a kölke eltartása bagó, pia nélkül évi min 5000 euró.

2015. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!