Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a meztelen nő és a meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a meztelen nő és a meztelen férfi egymással szemben zuhanyoznak a kádban és a férfi legnagyobb problémája az, hogy a víz kifröcskölődik a kádból, akkor az micsoda?

Figyelt kérdés
(Nem volt zuhanyfüggöny.)

2016. jan. 10. 22:25
1 2 3 4
 21/37 Kenzo Tenma ***** válasza:
66%
A zeller jó afrodiziákum állítólag. XD Amúgy nem tudom, ez így nagyon gáz. Próbáltál vele beszélni, hogy ő mit gondol erről?
2016. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%

Így leírva ez ugrott be :P


[link]


Mondjuk szeretnék egy olyan cicát, mint Lukrécia :)

2016. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Interferencia ***** válasza:
54%
Beszélj vele mindenképpen. Korábban mi volt a helyzet ilyen téren?
2016. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%

A vágyat fel is kellene kelteni!!

Az nem megy ám "parancsszóra".


Vannak nők, akik -kortól függetlenül- olyan erotikusak, hogy még egy impotens férfi is izgalomba jönne tőlük. Azután vannak olyan nők akik annyira negatívak és lehervasztóak, hogy náluknál még a kádból kifröccsenő víz is jobban izgatja a pasit...

2016. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Az az h elegge nem erdekli a szex/v veled a szex.Ha egy meztelen no ott van es a ferfit a viz kifroccsenese zavarja az eleg gaz...Mindenesetre irto szarul ereznem magam :/
2016. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem miért kellene egy kapcsolatban. házasságban élő párnak, ha egymást meztelenül látják, rögtön ba.szni. Lehet, hogy ez még a kapcsolat kezdeti fázisában alap, de csak azért, mert új! És minden új, izgalmas! Nyilván akik együtt élnek évek, évtizedek óta...már milliószor látták egymást meztelenül...nem fog minden alkalommal felállni a kuki és nedves sem lesz a nuni. Sőt, dugibuli sem lesz minden vetkőzésnél. És ebben az a poén, hogy ez teljesen NORMÁLIS! Ezzel az ég világon SEMMI probléma nincs! Miért kell néhány baromnak ebből is problémát generálnia??

Na bumm...zuhanyoztak és nem lett belőle semmi. Te jó ég! Micsoda tragédia. Ugye nem azt hiszed, kedves kérdező, hogy már nem vonzódik a férfi a nőhöz, csak azért, mert zuhany közben nem a nő testével, hanem a vízzel volt elfoglalva????

2016. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne senmi más problémám ebben a helyzetben. Elég kínos ha épp akkor tör ránk az alsó szomszéd hogy eláztattuk a lakást, amikor kefélünk mint a nyulak
2016. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
A pasi kora nem lehet gond. Az én párom 38 éves, 8 éve vagyunk együtt és ha meglát meztelenül akkor minimum megfogdossa a mellem vagy rácsap a fenekemre. :D Persze nem szexelünk minden alkalommal. De ha én kezdeményezek azt soha nem hagyja ki. 31/N
2016. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

mivel férj és feleség ezért nyilván olyan aggodik ami nem történikmeg minden nap PL:beázik az alsó szomszéd.

a meztelen feleség látványa eléggé mindennapos.én sem akarom mindig megdugni a barátnőmet,ha pucéran látom...

2016. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Sajnos sosem volt jó a szex. Ez egy próbálkozás lett, hogy volna, hogy a lapos szexuális életünket kicsit felrázzam... Tudja, hogy nekem ez nagy problémám, mégis úgy érzem, menekül a szex elől. Ez lehet válóok?
2016. jan. 11. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!