Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek akiknek a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akiknek a szüleinek mintaházassága van, kevésbé lesznek hajlamosak elválni? És pl. végzettségtől függhet a válási hajlandoság? (pl. értelmiségiek kevésbé válnak? )

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előbbi jó példa lehet, de az utóbbit én nem mondanám.

Tudnék munkahelyemről mesélni, van itt minden, csak értelem nincs.

2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miert gondolod hogy okos / jo dolog, nem elvalni?
2016. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miert gondolod hogy okos / jo dolog, nem elvalni?


Szerintem inkább úgy kérdezte volna, hogy mennyire hajlamosak megoldani a problémát, illetve eleve elkerülni azt?

2016. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Szerintem az előbbi se jó. Pl. sokan,akik csonka családban nőnek fel,pont emiatt akarnak normális kapcsolatot.
2016. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mintaházasság? Olyan nincs.


A házzaságok nagyrésze olyan mint Al és Peg Bundy esete.

2016. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy értelmiségi ember tudatosabban választ maga mellé párt, sokkal tudatosabban keres...nekem ez a véleményem. A tudatos párkeresésnek hála jobban kiszűri a zavaró hibákat ezért megfontoltabb döntéseket hoz...ha egyszer házasságra adja a fejét jobban ragaszkodik ahhoz.

Viszont az is igaz, hogy az egzisztenciális függés jobban össze is tartja az embereket. Ha valaki tudatában van annak, hogy egyedül nem boldogulna az életben az akkor is fenntartja a házasságot ha az nem működik példaszerűen.

37F

2016. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy darab mintaházasságot (erősen annak tűnőt) ismerek a tágabb környezetemben.Ott a képzőmúvész pálya tartja a feleket össze és a már elhunyt anyos több mint 20 évig segitett vezetni a háztartást.


A többibe vagy nem látok bele , vagy első blikkre nem gondoltam volna, hogy szétmennének, mégis szétmentek vagy tapasztaltam már és tudom, hogy sz.r. Talán minden tizedik vagy annyi se lehet, ami jo.

2016. jan. 11. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem a valasnak ehhez semmi koze!Jopar ertelmisegit ismerek akik elvaltak v egyutt vannak a penz miatt,de utaljak egymast.En hozzamentem egy ertelmisegi csaladban nevelkedo fiuhoz,akinek a szulei a mai napig egyutt vannak.Mi mar nem.Szemet modon becsapott,atvert,elvette a penzem es megcsalt.Szoval en mar ebbe nem hiszek.Nekem elvaltak a szuleim es nincsenek egyutt,de en pont,ezert szerettem volna sosem elvalni.Most a masodik ferjemben megtalaltam az igazit.O is ertelmisegi,szulok egyutt vannak.
2016. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám így, hogy jobb a házaságuk vagy kevesebbszer válnak az értelmiségiek. Viszont tény, hogy a szülők rossz házassága és az iskolázatlanság rizikó tényezők e tekintetben.
2016. jan. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!