Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy a csókosok,...

Miért van az hogy a csókosok, tehát a protekciósok mindig jó munkahelyeket kapnak meg végzettségtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert protekciójuk van, mi itt a kérdés? :D
2013. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan igazságtalan az élet. Sokan érettségivel olyan jó helyeket betöltenek, mert csókosok.
2013. nov. 29. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Isten hozott a való világban! :)
2013. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Így működik az élet.Üdv a bürokrácia világában.
2013. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez idehaza mindig így volt és így is marad. A főnökömnek még érettségije sincs és úgy ugat az egy két diplomásoknak.

Sokkal többet ér a kapcsolat a rokoni rendszer meg a ki kivel dug történet ,mint a sok iskola. A zsíros semmittevő állásokat sem újságban hirdetik meg.

Azért alakult ez ki mert a főnökök szeretik talpnyalókkal és haverokkal "megbízható" általuk már ismert emberekkel feltölteni a bizalmi helyeket. Utcáról beesőket nem ismerik évek óta ,egy néhány perces felvételin meg mindenki csak játssza az agyát.

2013. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 15:42


Nem csak Magyarországon van csókos állások. Külföldön ugyanolyan keményen megjelenik mint otthon.

Angliában dolgozom. A nagyfőnök is körülvette magát csókosokkal.

PL: A gépészmérnökök főnöke nem más mint egy hentes végzettségű unokaöcsi.

A raktár kis főnöke a főnök fia akinek csak érettségije van

Az irodában a beszerzési osztályon a főnök szeretője dolgozik egy lengyel csaj. A supervisor pedig a főnök másik unokaöccse akinek szobafestő mázoló a szakmája. A cég ahol dolgozom egy kis elektronikai cég ami főleg mobilokkal, laptopokkal foglalkozik.

Nem is az a baj, hogy körülvette magát hozzá nem értő emberekkel, de még ők nézik hülyének azokat akik esetleg értik is amit csinálnak..

Amúgy erősen érezhető hogy azok vannak elismerve (fizetésemeléskor is) akiknek jó mélyen hatol a nyelvük a csókosok seggébe..

Már kezdem elfogadni azt a tényt,hogy bármennyire undorító, de ez van. Csak akkor vagyok jó, ha szépen vigyorgok én is..Ha ez kell nekik, akkor bizony hízelgek, vigyorgok..:)

2013. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

Én az ellenkező oldalt képviselném...főnök vagyok egy cégnél.

Amikor kineveztek az első dolgom az volt, hogy aki nem volt szimpatikus egyből lapátra tettem.Csak azok maradtak, akik a kedvemben jártak, hordták az ingyen kávét az automatából, vagy lesték, hogy mit szeretnék.

persze hogy ők kaptak több pénzt, fizetéslevonás még akkor sem volt, ha bajt csináltak, ellenben ha egy olyan ember tett valamit, akit csak azért vettem fel, mert üres helyet be kellett tölteni valakivel, azt alaposan megdolgoztam.

Így van ez mindenütt, és akinek van esze, nyal a főnöknek.Főnök mindig is lesz egy munkahelyen, aki megmondja mi hogy legyen, hiába 6diplomás, vagy szakmunkás az illető.

széllel szemben nem tanácsos pisilni, vagyis meglehet próbálni, de pisis leszel.

2013. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó dögölj meg te seggnyaló!
2015. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én az ellenkező oldalt képviselném...főnök vagyok egy cégnél.


Amikor kineveztek az első dolgom az volt, hogy aki nem volt szimpatikus egyből lapátra tettem.Csak azok maradtak, akik a kedvemben jártak, hordták az ingyen kávét az automatából, vagy lesték, hogy mit szeretnék.


persze hogy ők kaptak több pénzt, fizetéslevonás még akkor sem volt, ha bajt csináltak, ellenben ha egy olyan ember tett valamit, akit csak azért vettem fel, mert üres helyet be kellett tölteni valakivel, azt alaposan megdolgoztam.


Így van ez mindenütt, és akinek van esze, nyal a főnöknek.Főnök mindig is lesz egy munkahelyen, aki megmondja mi hogy legyen, hiába 6diplomás, vagy szakmunkás az illető.


széllel szemben nem tanácsos pisilni, vagyis meglehet próbálni, de pisis leszel.


Csak nehogy egy hozzád hasonló gondolkodású orvos keze alá kerülj, aki csak valakinek az imserőse és nem is ért igazána dolgokhoz, amúgy meg a csicskák mentsvára a protekció, aki saját rejéből képtelen haladni., de a karma mindenkinek megfizet, csak idő kérdése.

2019. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!