Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne, ha a ferjed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a ferjed nem akarna szeretkezni veled?

Figyelt kérdés
A gyerekek meg picik,alig van ido egymasra,de,ha van akkor sem lelkes.Nagyon bant
2016. jan. 15. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Elválnék, ha nem 1-2 alkalomról lenne szó, hanem rendszeresen nem akarna.
2016. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem vele beszéled meg? Talán erre sincs időtök?
2016. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan beszeltem,de nem ez volt a kerdes...
2016. jan. 15. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

A problémát EGYÜTT kéne megoldani, ez sem kérdés számodra, ugye?


És az téged mit érdekel, hogy másnak hogy esne? A saját életedet tedd rendbe, ne a másikéra legyél kíváncsi. Mások nem tudnak dönteni a te élethelyzeteddel kapcsolatban!

2016. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Válóok lenne, ha huzamosabb ideig nem teljesíti a házastársi kötelezettségét.
2016. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, egy ideje már az én párom sem akar szeretkezni, nem kezdeményez, nem is hiányolja. Már többször próbáltam vele beszélni erről, mindig azt mondja, hogy szeret és nincs semmi baj csak fáradt és stresszes. Már elgondolkoztam rajta hogy lehet tovább kellene lépnem, de szeretem és egyébként nagyon jól megvagyunk együtt. Most a "kivárom mi lesz" fázisban vagyok.
2016. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan örülnék neki ,de nem ez a normális ugyebár.
2016. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Persze, ilyenkor gyomron vagom. Ha beszelnek rola, megint en lennek a hazisarkany. Igy nem kerdezem van-e kedve, hanem ramaszok. Illetve, ha nincs, akkor megmondom, h talalkozok egy baratommal ( akirol tudja, h nagyon jol nez ki) . Aztan fel ora mulva bejelentem, h szexhianyom van es nem birom mar.

De van lopalcam is. Kulonbozoek a szituk. Sokszor szexualis izgato eteleket fozok. Illetve 28 fokra futunk , igy sok ruha alapbol nincs rajta...


Egesz szepen bevaltak ezek a kis trukkok, bar nekunk nincs gyerekunk.

Van zarhato furdotok meg wc-tek. Hasznaljatok kettesben.

Megertelek. Kitartas!

N

2016. jan. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mostanában az én párommal is ez van, de tudom, hogy nagyon stresszes és gondjaink vannak (nem egymással). Sokat depizik. Igyekszem kedves lenni és megértő és várom hogy jobbra forduljon a kedve.


Tudom, hogy ez csak átmeneti nálunk.

2016. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!