Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problémám hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy a barátnőm ritkán akar szeretkezni! Azt mondja azért mert nincs orgazmusa szexel és tudja hogy nekem rosszul esik ez! Pedig nem esik rosszul! Szeretjük egymást csak nem értem miértr kerüli a szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem kifogás mert ha akarná a szexet akkor szeretkezne velem ennek ellenére is én 19 éves vagyok ő pedig 16 éves 7 hónapja vagyunk együtt!!!!ÉS amikor kérdezem tölle miért nem akar szeretkezni azt mondja hogy ő se tudja!
2010. ápr. 12. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
na ezt utálom a pasikba h mindig csak a szexet akarják...
2010. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szóval nem esik rosszul, hogy a párodnak nem jó a szex, és csak a saját élvezeted keresed, teljesen mindegy, hogy neki mik az igényei?

Ha ki tudnád elégíteni, akkor több szexet is akarna, de ha ez neki csak kötelességteljesítés, de semmi élvezet nincs benne, akkor nem várhatod el, hogy csinálja. Dolgozz az ő élvezetén először.

2010. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szexen jár az eszem csak amikor megkíváűnom a szexet akkor ő nem akarja és már sokat beszélgettünk a problémájárol és azt szeretném hogy neki is jó legyen én sose eröltetem a szexet ha nem akarja! CSak azt nem értem hogy ha szeretné élvezni a szexet akkor miért nem akar próbálkozni
2010. ápr. 12. 11:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Vaol olyan hogy 1 hónapba 1 x szeretkeztünk :(
2010. ápr. 12. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kívánja, sok nőnek van ilyen problémája. A szex önmagában is jó, nem kell feltétlenül az orgazmusig eljutni. Lehet, hogy csak egy kifogás. Vagy nem figyeltél eléggé rá szex közben..
2010. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó!


Sok nőnél van ilyen? Lehet, de azért mert semmi jót nem kapnak a szextől. Elkezdik 13 évesen diszkóba, részegen, bárkivel. Miért is kívánnák?

2010. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz néha önzetlenül, úgy, hogy a nadrágod fenn marad, így nem lenne gond, hogy te mikor élvezel el.
2010. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet...Nekem nem túl gyakran van hozzá kedvem, és a barátomat ez eléggé zavarja.

Azt hiszem, mi nők sosem fogjuk annyiszor akarni, mint a pasik. Mert pl ha egy nőnek problémája van, csak összebújni akar, érezni a párja szeretetét. Ezzel szemben a pasiknak akármilyen gondja van, szerintük mindenre a szex a megoldás.

Nálunk is van olyan hónap, mikor csak egyszer van, pedig szeretem a barátomat. Egyszerűen csak ha ezer más gond nyomaszt, nem esik jól szexelni. Két választás van: elfogadni, vagy keresni olyat, aki lehet h fele annyira se szeret majd, de többet szexel. Ez van.

2010. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!