Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi fontos egy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fontos egy házasságban szerinted?

Figyelt kérdés

1. Mely 4-5 jellemző tulajdonságot tartasz fontosnak egy jó házasságban?


2. Mit vársz el egy jó házastárstól?


3. Mely pozitív/negatív dolgokat tapasztaltál eddig?


4. Hány éve vagytok házasok?


5. Nemed/korod?


Köszönöm az értelmes válaszokat!



#házasság #családi kapcsolat #sikeres házasság
2016. jan. 16. 04:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség, kommunikáció, tolerancia, kompromisszum készség.


31 év házasság távlatában igen nehéz lenne leirni a pozitiv/negativ dolgokat.


53/53

2016. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Személyi,taj,adókártya nem kell?
2016. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Bizalom, jó kommunikáció, őszinteség, türelem, tolerancia

2. Ugyanazt amit én adok. Figyelmet, törődést, hűséget, bizalmat, elfogadást, egymás segítését, kitartást, vidámságot, szeretetet, szövetséget.

3. Pozitív: csodálatos érzés, ha tudod van egy biztos pontja az életednek, a férjed/feleséged személyében.

Negatív: van, hogy nem érezzük eléggé a társunk figyelmét, szeretetét. Tudjuk, hogy szeret, de kevésnek érezzük ezt. Belelustulunk a jóba.

4. 12 éve

5. 35/nő

2016. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem varok el semmit, ez alap. Ugy gondolom, hogy a legfontosabb az oszinteseg es a kompromisszumkezseg, az, hogy szabadon engedjuk egymast feltekenykedes nelkul amihez a bizalom elengedhetetlen.


Kell humor es vegtelen empatia:-)A jo szex szinten baromi fontos, ha ez nem mukodik akkor az egesz csak vegetalas.


6 eve hazasok, 34/n

2016. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. szerelem, összepasszoló személyiség, bizalom, hűség, tisztelet, kommunikáció, kiemelkedően jó szex, némi kompromisszumkészség

2. Amit én nyújtok. Szerelmet, Hűséget, törődést, vidámságot, egyenrangúságot

3. Pozitív? Úgy az egész kapcsolatunk:) Negatívum talán annyi, hogy az élet néha közbeszól, ahogy nálunk is, és nem úgy alakultak bizonyos dolgok, ahogy elterveztük. Nevezetesen, mivel nemsokára 30 leszek, mostanság kellene teherbe esnem, de rég tudjuk, hogy ez sosem fog összejönni. Ennyi.

4. Kicsit több mint 4 éve.

5. N , 29

2016. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: humoros, türelmes, kedves, figyelmes, gondoskodó


2:A fentieket, és hogy mindig támaszom legyen, bármit elmondhassak neki anélkül, hogy félnem kéne bármilyen következménytől.


3: Az egyik exem zsarnokoskodó volt, és mindig neki volt igaza. Akkor is amikor nem. Volt hogy már én is elhittem olyan jól érvelt. A másik meg pózer volt. Akart dolgokat mert azt úgy "kell" csinálni, de ő nem akarta igazán.


4: még nem vagyunk most lesz az esküvőnk, 2 éve vagyunk együtt.


5:27 nő

2016. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez valtozik, mindenkinek mas a fontos, A hazassag komplex , tobb apro osszetevobol all ossze , itt megalalsz para [link]
2016. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!