Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak mi az amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak mi az amivel ösztönözni tud a feleségetek? Lent

Figyelt kérdés
Összegezve fiatal hàzasok vagyunk sokat dolgozunk de fèrjem csak a munkának èl alig van szex kb havonta 1x max. Szeret engem ès èn is őt de jò lenne ha az àgyban is műkodne ami règen. 24 èves vagyok adok magamra ill. a kinèzetre. Aláìrom h a fèrjemen nagy a nyomás a munkahelyèn ès fontos a jovőnk èpìtèse. Amikor kozeledek felè akkor fáradt vagy esèlyem sincs mert elalvás előtt is dolgozik. Azt mondja èrtsem meg. Megèrtem de lassan egy bokrot is vonzònak tartok ... èn sem vagyok fábòl. SZÒVAL HOGYAN TERELJEM EL EGY KICSIT A GONDOLATAIT A MUNKÁRÒL ÈS A PÈNZRŐL?GONDOLTAAM ARRA IS HOGY ESETLEG MEGLEPEM SZEXI HÁLÒINGEKKEL.SZÒVAL TI AKIK HÁZASSÁGBAN ÈLTEK MI AZ AMIVEL EL TUDJA TERELNI A FELESÈGETEK A GONDOLATAITOKAT ÈS MI AZ AMI VONZ? Koszonom a válaszokat
2016. febr. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is emiatt mentünk szét....

Annyit tudnék Neked javasolni,hogy próbáld meg előre megbeszélni a pároddal hogy legyen valami közös program amikor lazít és nem a munkán jár az esze. Ne legyél türelmetlen és arra az időpontra dobd be magad, tudom hogy ez nem kárpótol, de több mint a semmi. Ha nem ellend dolgozik, hanem érted,akkor Neked is áldozatot kell hoznod, mert Te is profitálsz belőle!!!

Anno mi is építkeztünk és emellett 2 munkahelyem is volt, 2 évig bírtuk majd a párom szakított. Először nagyon bánatos voltam, főleg azért mert nem sikerült a házat befejeznem amiért oly sokat hajtottam, mert ügye közös tulajdon volt, 90% állapotban adtuk el.

A szakítás után nem beszéltük egymással, nagyon haragudtam a páromra, manapság ritkán, de szoktunk levelezni, néha beszélni is. Az exem belevágott egy másik házasságba, ahol szintén elvált, van egy kislánya akit nagyon kedvelek. Próbálta a kapcsolatot felmelegíteni, de közöltem vele, hogy soha az életben nem fogok még egyszer megbízni benne, ezt jobb ha megérti.

2016. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEM FELTÉTLENÜL SZÜKSÉGES CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRNOD, ANÉLKÜL IS EL TUDJUK OLVASNI ÉS FIGYELEMBE VESSZÜK.


Ennyire "szélsőséges helyzetben" még nem voltam. A változatosság mindig jól jön, a szexi hálóing, fehérnemű, bármi ilyesmi jó lehet.

Ugyanakkor megbeszélni is jó lenne a dolgot, neki ugyanúgy meg kell értenie a te igényeidet, mint neked az övéit.

2016. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Az én esetemben egy csinos harisnya, majd némi illegetés-hajolgatás előttem, aztán már elis vannak terelve a gondolataim...Próbáld ki te is ezt a módszert, hátha bejön...
2016. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd békén...vegyél egy vibrátort.

Mégis mit vársz? Gondolom ő se sokkal idősebb, most kell kariert építeni, hogy normális jövőtök legyen.

2016. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudom, minek írják ezt a fehérnemű dolgot, semmit sem ér. Le sem tojná, hogy miben parádézol otthon. Az segít egyedül, ha megmondod neki, hogy nem azért mentél férjhez, hogy ne legyen nemi életed, és ha tudja, erőltesse meg magát, mert különben másnál találod meg az igényedet. Más is dolgozik, mégsem várja el, hogy a párja szex nélkül élje le az egész életét. Pláne 24 évesen, na ne röhögtessen már.
2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
5-ös...Hű ez az optimizmus:"Felesleges is csinos fehérnemüben pompázni, mivel úgysem jön be"...Azért ne nézd már ennyire sötéten a dolgot...Most nem tudom, hogy férfi vagy-e, avagy nő, de a jelek szerint neked nem jött be akkor az ilyesmi dolog, akármenyik nemhez is tartozol...Nade a kérdező pasija az valszeg nem te vagy, úgyhogy előlegezzük már meg a kérdezőnek azt, hogy HÁTHA mégiscsak bejön neki a dolog...Azért én ismerem annyira a férfitársaimat, hogy tudjam azt jól, hogy bizony a nagyrészük hamar izgalomba tud jönni, ha a nőjük mondjuk egy szál harinaciban illegeti magát előttük,éshát közben ne adj' Isten, még JÓ MÉLYEKET IS HAJOLGAT ELŐTTÜK...Szándékos felhívásként...Ha mégse reagálna ilyesmire a kérdező férje, akkor az az illető szerintem már teljesen reménytelen eset lenne akkor...Ha már MOST teljesen hidegen hagyná a kérdező testi csábereje, akkor mi lesz majd 10-20-30 év múlva??? Jobb ebbe bele se gondolni... Szóval én azt mondanám továbbra is, hogy ha a kérdező harinacis produkciója hatástalan lenne a férjére, akkor én nem jósolok nagy jövőt a házasságuknak...És bocsi akkor ha most olyat írtam, ami nembiztos hogy tetszeni fog a kérdezőnek...
2016. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!