Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötletet kérnék. Hogyan derüljö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet kérnék. Hogyan derüljön ki a szeretőm férje számára hogy hűtlen a felesége?

Figyelt kérdés
Nagyon règóta viszonya van velem ès már nagyon kellemetlen ez így. Mivel az a házasság már nem házasság ahol az egyik fèl hűtlen,szerintem az lenne a legjobb ha kiderülne hogy mi zajlik a háta mögött. Ha valakinek lenne egy jó ötlete,hogy mit csinálhatnèk hogy kiderüljön a megcsalás,azt nagyon megköszönnèm. Tudom hogy nem szèp dolog ez,de mindenkinek jobb lenne így. Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem.
2015. júl. 28. 12:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%

sz.r alak vagy kérdező


"Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem."

2015. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

"Termèszetesen úgy kellene kiderülnie,hogy ne tudja meg senki hogy èn szervezkedtem."


Elég nagy kö_csög vagy. Nem az a baj, hogy szét akarod ba_szni a házasságát, mert azt megérdemelné, de legalább vállald hozzá az arcod!

2015. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek fotoid, videoid a szexelesetekrol, programjaitokrol, lehet, hogy a felesEg nem hisz neked...

Meg neked kell bizonygatnod...

2015. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Legyen gerinced és állj a férje elé te magad. Ha akkora jampi vagy.
2015. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát büszke lehetsz magadra... Nem elég, hogy kikezdesz egy házas emberrel, belerondítasz 1 házasságba, de mindez nem elég, még vállalni se mered magad..!! Mondjuk "érthető", én ugyanis a feleség helyében kitépném a hajad az utolsó szálig!!:)
2015. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Közben látom, hogy félreolvastam a kérdést, azt hiszem..:D lényegtelen, utolsó mondattól eltekintve, ugyanaz a véleményem.
2015. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mit remélsz ettől?


Nem gondolod, hogy ha fontos lennél neki annyira, és veled képzelné el az életét, akkor már elvált volna?


Nem tudom, hogy a közös gyerekeik miatt döntött-e úgy, hogy a férjével marad, de belegondoltál, hogy mennyire etikus dolog neked lebuktatnod azok után, hogy nem átvert téged, hanem te mentél bele ebbe a titkos viszonyba vele?


"Tudom hogy nem szèp dolog ez,de mindenkinek jobb lenne így."


Ha neki is így lenne jobb, szerinted miért nem mondta el eddig őszintén a férjének, hogy mi a helyzet?"

2015. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg magad! Ha volt pofád ahhoz, hogy egy házas nővel viszonyba kerülj (mert gondolom tudtad, hogy házas), akkor legyen már benned annyi bátorság, hogy bevalld.
2015. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem mindenkinek joga van tudni mi folyik a háta mögött! Persze nem tudjuk hogy a férj nem teszi e ugyanezt, nyitott kapcsolatban élnek esetleg?

Küldesz neki egy emailt , vagy egy telefonhívás , vagy bármi , ha nagyon el akarod mondani megtalálod a módját.

2015. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a sok ugatónak,hogy az èn házasságom már ráment...
2015. júl. 28. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!