Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti férjhez mennétek úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férjhez mennétek úgy egy férfihoz hogy a szülei fognak eltartani benneteket?

Figyelt kérdés
A szülei lakásában a szülei pénzéből élni. Nincs munkalehetőség itt míg a szülők nagyon jól állnak anyagilag.
2016. ápr. 4. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Eleve nem költözök xar környékre,pláne úgy,hogy nyelveket is beszélek.Akkor inkább go külföld,mert nyelveket beszélek.Úgyhogy előbb akasztom fel magam,mint,hogy ebbe belemenjek.


22/N

2016. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akármilyen a kapcsolatom a szülőkkel, nem akarnék szülőkkel közösen élni. Van, akinek működik, de ritka. Nekem igényem van az önálló háztartásra. Ha segíteni akarnak minket, segítsenek attól függetlenül, hogy hol élünk. Ráadásul én szeretek dolgozni, és bármikor jöhetnek rossz idők. Tudom, mivel jár a munkanélküliség, megtapasztaltam, nem kockáztatnék. És ha csak emiatt kiesnék a munkából, bármikor vissza kellene rázódni, nehezebb lenne. Az más, ha mondjuk azért vagyok otthon, mert szültem, de ha csak kényelemből, akkor még kevesebb esélyem van szükség esetén elhelyezkedni, mint egy kisgyerekes anyukának. Ráadásul a szülők sem élnek örökké.
2016. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Külön bejáratu emeleti lakás de ugyanabban az házban( ikerház) található ahol a szülők és a másik testvér lakik. A szülők pénzéből lennének fedezve a kiadások. Rezsi, fűtés, autó fenntartàsa, ételre pénz. Pluszban lenne egy zsebpénzem a saját kiadásaimra ugyancsak a szülők pénzéből. Egyetlen jövedelmi forrás ha neten kezdek valamit csinálni ( webshop,weboldal,forditás) .
2016. ápr. 4. 17:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos, hogy nem, maximum ha valamiért olyan élethelyzetbe kerülnék, hogy átmenetileg (!!) muszáj lenne.


De minden erőmmel azon lennék, hogy ne kerüljek ilyen élethelyzetbe.

2016. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan nem. Ezzel felnőtt nőként, feleségként gyerekszerepbe lépnék vissza, teljes mértékben másoktól - a párom szüleitől - függenék, sokkal kevesebb befolyásom lenne a saját életemre, mint kellene...
2016. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szóval akármennyire is szeretem a férfit ebbe belemenni súlyos vétek.
2016. ápr. 4. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem és nem. Alapból sem mennék férjhez, de ha tegyük fel mégis, ilyen szituba biztos nem. Hidd el, az már rég rossz, ha valaki másra szorulsz anyagilag. Aztán ha beüt a krach, akkor pisloghatsz, hogy hát anyós meg apóspajti nem fog örökké eltartani. Soha ne szorulj senkire, erre törekedj!
2016. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag átmenetileg mennék bele ilyenbe (munkanélküliség, GYES, baleset vagy betegség miatti tartós táppénz, műtét), de nem maradnék benne évtizedekig önként.


A rokonságomban az egyik nagybátyám anno felépített egy többgenerációs emeletes házat, ők a nejével éltek a földszinten, a két lányuknak meg jutott 1-1 emelet önálló lakrész. A nagybátyám már nem él, a ház megmaradt, a két lány férjnél van, gyerek van mindkettőjüknél, és úgy alakult, hogy az anyjukkal közös munkájuk van, így náluk több szempontból is praktikus is együtt élni, meg jól meg is vannak együtt, de nem úgy van, hogy a szülők tartották el őket valaha is, közösen állják a kiadásokat, a lányoknak és a férjeiknek is van munkájuk.

2016. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél félre a kapott pénzből. És mindenképpen kezdj valamit amint lehet.
2016. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is maximum átmenetileg mennék bele ilyenbe, bár én már azt sem tartom jó ötletnek, hogy szülőkkel éltek.

Egyébként a párod ezt mégis hogy gondolja???? És mi lesz, ha a szülők meghalnak?? És hány gyereket szeretnétek? Majd a 3 unokával már 7 embert tartanak el és nem 4-et??

Nem is értem..

2016. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!