Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Benneteket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Benneteket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel nemrég kezdtem el haverkodni és elkezdett átjárni hozzánk..Amikor eljön átlátszó pólóban van, nagy dekoltázs és olyan rövid szoknya hogy majdnem kilátszik a s....Közben játszik a babankal a földön és állandóan húzogatja vagy a pólóját vagy a szoknyáját és ezt mind a ferjem előtt..Amikor a babát fogja azt mongya neki -lattam hogy a cicimet bámulod és ezt is a ferjem előtt...Tik hogy reagálnátok ilyen helyzetben ? Szerintetek csak én reagálom túl vagy az ő viselkedésével van gond ?!
2015. júl. 16. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mik? Na jó, inkább ne menjünk bele a helyesírásba.

Valószínűleg ez mindenkit zavarna, igen.

2015. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond a viselkedésével, teljesen egészségesen meg akarja kúratni magát a férjeddel, szóval szerintem többet ne engedd a közelébe :D
2015. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Tik-tak, bummmm...robban a helyesírási szótár :D Mongya már meg, hol vehetek ujjat?


Lehet, hogy tetszelegni akar a férjed előtt. Megvizsgálnám a barátságotokat a helyedben.

2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha az én férjemnek ilyet mondana egy havernőm, valószínűleg az azt követő 10. percben már nem lenne a lakásomon, és többé a férjem közelébe sem mehetne. A barátokban az a jó, hogy meg lehet őket válogatni. Az én két barátnőm soha nem mondana ilyet az én páromnak. Ismétlem, SOHA.
2015. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy mit gondolsz a helyesírásomról! Nem tudom a helyesírást mert nem vagyok Magyar.
2015. júl. 16. 22:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségü vagy?
2015. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem a férjemnek mondta hanem a babának a ferjem előtt..A baba meghúzta a pólóját és neki mondta hogy ne bámulja a cicijét..
2015. júl. 16. 22:18
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Az mindegy. Te is tudod, hogy ez a férjednek szólt, nem a babának :)

Honnan származol amúgy?

2015. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jah, az más, de még így is necces. Lehet, hogy kéjeleg a férjednek kicsit. Tartsd rajta a szemed. Én mindenesetre kétszer meggondolnám, mielőtt újra áthívom.
2015. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mondja.ez egy szajha, tüntesd el, ne engedd be többet, úgy utálom az ilyen nőket, ilyen nálunk is volt csak az a nő fogdosta a párom combját mindig
2015. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!