Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak jelei, ha a férjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelei, ha a férjünk másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló cipőben? Nem hinném ,hogy félrelépett volna,mert mindig hangoztatja,hogy nem tenné tönkre a családot,de úgy érzem mást szeret.

2016. ápr. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van egy ilyen "önmegerősítés", hogy hangoztatja, hogy "nem tenné tönkre a családot", viszont ezt a bűntudattól vezérelve is sokan próbálják elhitetni magukkal.


Esetedben ennyiből nem következtethetsz egyből arra, amit irtam fent. Ennyi információból nem fogom tudni megmondani ezt. Esetleg privátban irj rám, ha esetleg kiváncsi vagy arra, hogy én hogy gondolom. Tuti recept erre nincs

2016. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,írtam.Pár részletet.köszi a választ előre is
2016. ápr. 21. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből én se tudnék konkrét választ adni. Mióta vagytok együtt, vannak gyerekeitek, hogyan viselkedik a férjed? Miért érzed, hogy mást szeret? Ha gondolod, privátban is írhatsz...
2016. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb.15 dolgot tudnék hirtelen amiben megváltozott.Befelé fordulóból hirtelen nyitottá vált a világ iránt,nem nagyon van harag a szívében mint eddig( velem ugyamolyan ,annyi változás van,hogy baromi drága dolgokat kaptam tőle) de ő is hiú lett,öltözködés ,illat,selfiek posztolása,stb stb.igen,2 gyerek,a másodikat egy bizonyos csajról akarta elnevezni,és a gyanúm szerint az a csaj került a képbe.
2016. ápr. 21. 16:46
 5/6 Bence_ ***** válasza:
Szerintem az érezni, hogy a masik szeret e vagy sem.
2016. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én barátnőm férjén úgy vettem észre, hogy mindig elmerengett, mintha nem is lett volna köztünk, olyan fura lett, elvonult, magában akart lenni, szomorú lett. Felhívta a legjobb barátját sűrűbben, mint szokta.Ilyenek.
2016. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!