Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondják, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy ha valaki szerelmes, azt nem nagyon lehet/tudja elrejteni. Pl. Ha találkozunk az áhított nővel/férfival, vannak fizikai jelei, hogy gyengédebb érzelmeket táplálunk az illető iránt. Szerintetek? 22l

Figyelt kérdés

Legalábbis nálatok ez hogy van?

Mit vetettek észre magatokon?

Mivel vagytok másabbak saját véleményetek szerint?


Nálam a következő van:

Állok, mint a cövek, simán a szemébe nézek, kivéve, ha ő kerüli a szemkontaktust, mert akkor zavarba jövök. Kevésbé vagyok összeszedett, nehezebbe tudom kifejezni magam, olykor butaságot is benyögök. Mikor elköszönök a hajamhoz nyúlok automatikusan és babrálni kezdem, illetve feldobra érzem magam.


Nálatok mi a szitu?


2015. szept. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában másokon úgy veszed észre, hogy valóban odavan érted (nem csak mondja), ha: 1. csillognak a szemei, amikor találkoztok, 2. őszinte, Természetes mosoly, öröm, 3. nem ódzkodik a szintén őszinte és Természetes ölelésekről, 4. komolyan vesz téged és mindazt, amit mondasz neki, 5. nem csak meghallgat, hanem segítőkészen mond egy-egy javaslatot, ötletet, amely ha nem is teljesen, de legalább részben biztos megoldja a problémáidat, tehát nem önző, hogy csak kukksoljon, miközben a másik beszél, komoly dolgokat oszt meg.
2015. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem állni szokott a döngölőm.
2015. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor latom igazan a baratomon, hogy szeret amikor melyen a szemembe nez es amikor a legfarasztobb napja utan is kepes felpattanni es nekem kedveskedni es teljes mertekben mellettem all. Fizikai jelei annak, hogy szeret igazabol minden egyes mozdulata, a szeme, a hangja... Minden efyes tette azt mutatja hogy szeret es egy csodalatos
2015. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok, mintha ittam volna kicsit... jókedvű, és mosolygós, akkor is, ha aznap rossz napom volt. Nem tudom (de nem is akarom) elrejteni, hogy örülök neki nagyon, gondolom, ezért van. Emellett néha még remegek is az izgalomtól. Tuti észre lehet venni XD

21 l

2015. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én suliban láttam a kiszemeltem én elkezdtem össze vissza futkosni meg oda kiabáltak az egyik osztalytarsamnak feltenni neki egy teljesen lényegtelen kérdést.és ezt mind azért mert zavarban voltam
2015. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!