Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem hatalmas nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hatalmas nagy taplóság kérdezgetni egy párt, hogy mikor lesz gyerekük/miért nem akarnak gyereket/mi célja az életüknek gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Ez csak kedves érdeklõdés amit egy egyszerû válasszal el lehet hárítani.
2016. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ja egyszerű valasszal elhárítani....csak épp van hogy nem veszi észre magát valaki és tovább faggatózik. Akinek pedig nem lehet gyereke vagy eddig nem jött össze annak fájó lehet erről beszélni. Lehetnének kicsit tapintatosabbak az emberek.
2016. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!


Én 5 éve vagyok együtt a férjemmel (abból 3 év házasság). A férjem haverjai folyton kérdezik,hogy mikor lesz baba nálunk. Én udvariasan visszaszoktam válaszolni,hogy majd ha Isten is úgy akarja. Van aki faggatózik,van aki abba hagyja itt. Taplóság. Nem is kicsit. Ugyanis nekünk pl valószínű,hogy nem is lesz soha gyerekünk,mert az orvosok szerint meddő vagyok! Ez van. Mások meg csak megkérdezik, nekem viszont a lelkembe taposnak bele.

2016. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Folyamatosan megkapom... 2 éve elcseszték egy rutin műtétem. Azért mentem bele, hogy ne legyen gond a szülés, most már a terhességet sem tudom vállalni. Hiába próbálom lepattintani az embereket 1-1 rövid válasszal, hogy majd, vagy tervezgetjük persze, sokan nem veszik észre magukat. A főnököm, a munkatársak, a család, a barátok, mindenki előveszi a témát. Akinek el is mondom, mi a gond, az sem mindig jól reagál. 6 kardiológus is látott már, de volt, aki kellemetlen helyzetbe hozott azzal, hogy a megkérdezésem nélkül felhívta még onnan (!) a kardiológus haverját, h segítsen. Volt, aki elmondta, hogy imádkozzak, meg fog oldódni. Más szerint lelki eredetű, de a legjobb, aki szerint nem kell foglalkozni semmivel, szedjem csak a magzatkárosító gyógyszerem és vállaljak be egy gyereket, lesz valahogy. Hosszú kálvárián vagyok túl. Nem is tudják, ez milyen.
2016. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Sokan nem is sejtik mennyire érzéketlenek. Ilyenkor az sem jó ha elkezdenek szörnyülködni meg sajnálkozni vagy épp megpróbálják vigasztalni de nem tűnik fel hogy valaki inkább nem is akar beszélni róla, és nem értik miért reagál valaki ingerültebben. Mi még csak pár év múlva tervezzük a babát de el tudom képzelni milyen lehet.
2016. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Lehet jönni azzal is h akkor mondja azt hogy nem lehet de fel kéne fogni h szar erről beszélni.
2016. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
91%
Azt nem tudom h emberek (jópofaság ide v oda) miért nem tudják megérteni h ez a kérdés a két adott fél abszolút MAGÁNÜGYE. Még olyantól sem kérdezem meg, akivel esetleg közvetlenebb a viszony. Ha vki bmilyen okból nem akar vagy nem lehet, ahhoz mi köze van bki másnak a kapcsolaton kívül?
2016. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak szerinted. Szerintem is az. Alapvetően azért mert senkinek semmi köze hozzá mert ez magánügy. Nálunk is, hiába vagyunk már túl azon, hogy nem lesz gyerekünk, és egyébként nagyon jól megvagyunk kettesben, attól még fájó pont, ha nekünk szegezik a kérdést. mert minden egyes ilyen alkalommal feltépik a gyógyuló sebeket.


Meg kéne már tanulni egyes embereknek, hogy a saját életükkel foglalkozzanak. Ha az unalmas akkor tegyenek róla hogy ne legyen az, és hagyják békén az embert magánéleti kérdésekkel. Szerintem aki akar, az beszél róla magától, ha mást nem is, de kibeszéli a bánatát, aki meg nem azt ne kérdezgessék. Ugyanez vonatkozik a mikor lesz eljegyzés és a mikor házasodtok össze témára is. Magánügy.

2016. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Az, mert senkinek semmi köze hozzá. Ez a "mi célotok gyerek nélkül" meg kifejezetten provokatív és rosszindulatú kérdésnek tűnik. Vajon miért ne csinálhatna mást, BÁRMI mást két ember, aki szereti egymást, azon kívül, hogy gyereket nevelnek? Övék az egész világ, gyerekre való felelősség nélkül konkrétan azt csinálnak, amit csak akarnak.
2016. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Meg a mikor házasodsz már meg???

Mikor veszel már lakást???

Tervezel feleséget és babát???

Miért nincs barátnőd??? B*zi vagy???


Amikor ráunok visszakérdezek:


Nem látod kedves érdeklődő, hogy elégett a fél arcom, leszakadt a lábam, nincsen munkám? Szerinted vonzó vagyok? Leszel az anyósom? Csináljak neked kistestvért?


Ezek után persze én vagyok a bunkó paraszt!

2016. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!