Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan hatalmas probléma,...

Miért olyan hatalmas probléma, ha néha megiszik egy cukros üdítőt vagy kakaót a gyerek?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozom újra: NÉHA. Tehát nem állandó jelleggel.
2015. júl. 22. 00:18
1 2
 1/13 kittikehh00 ***** válasza:
75%
Hány éves, ha meg szabad kérdeznem?
2015. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja, hogy ez hatalmas probléma? A felnőtt is megiszik ilyesmit, annak sem lesz semmi baja.
2015. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose felejtem el, amikor közös nyaraláson azok a gyerekek, akiknek teljes mértékben tiltva volt, a hűtőből lopkodták az üdítőt... mert nekik izgalmas és kívánatos volt! Akik meg néha ihattak, azokat egyáltalán nem érdekelte a dolog.
2015. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Vannak hülye szülők, akik tiltják a gyerektől az édességet, ne egyen csokit, kakaós csigát stb. Az ilyen gyerek hízik el először tini meg felnőtt korában, mert akkor rászabadul mindenre, ami korábban tilos volt.
2015. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem hatalmas probléma. Ezt csak az ősanyäk hangoztatják.
2015. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
nem kell betegesen óvni ,de heti 1x szerintem bőven elég.én nem fogok otthon tartani ,venni sem ,mert oviba ,suliba ,mamánál majd úgyis lesz ,örökre nem óvhatom meg.3hónapos kisfiú anyukája
2015. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert akinek nulla pedogógia érzéke és paraszti esze van, az azt hiszi, hogy a gyereke vagy örökre a kontrollja alatt marad, vagy pedig "tök jól" kialakít majd egy kis szorongást teljesen hétköznapi dolgokkal kapcsolatban és az természetesen naaaagyon egészséges.

Ez megtalálható az étkezésnél, tv nézésnél, káromkodásnál, különböző témáknál, kamasz korban az alkoholnál és szexnél.

Kamasz koromban volt egy barátnőm, akinek ilyen volt az anyja. Mindentől tiltotta, mindentől félni kellett, minden naaaagyon rossz hatással volt a gyerekre, mert hát "jobb félni, mint megijedni". Így sikerült felnevelnie egy lányt, aki folyamatosan rettegett. A strangon órával mérte percre pontosan as időt evés után, mert ha két perccel korábban megy vízbe, tuti meghal. 13 évesen nézhetett először Scooby Doo rajzfilmet, mert anuyci szerint félelmetes, de ekkora már a lány is félt tőle, mert csak azt hallotta, hogy juujj. Mikor nálunk volt, bűntudata volt, mert nálunk lehetett enni a nappaliban és az én szobámban, de az anyja szerint az borzalmas.

2015. júl. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tragédia, sőt...sokszor láttam, hogy a biomániás anyukák gyerekei hogy tömik magukba az édességet egy kirándulás alkalmával. Az otthoni nasi a biobuláta, meg a céklalé, aztán a gyerek egy kicsit kiszabadul, és az összes pénzét édességre költi. Inkább kapjon néha, és akkor nincs ez.

Aki tiltva nevel, hazudni tanít.

2015. júl. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Egészségmániás anyuci vagyok, nem eszem fehérlisztet cukrot tartósítószeres szart. Nyilván megpróbálok figyelni hogy relative egészségesen egyenek a gyerekeim DE az életmódomat én választottam semmi jogom ráerőlterni a gyerekeimre! Ha kell duplán főzök, megkóstolják ezt is azt is és eldönthetik hogy melyiket kérik. Sütök nekik piskótát (liszttel és cukorral ) de belenyalnak a reform sütibe is. Ez nekünk így vált be.

Ha barátok jönnek van friss gyümilé turmix de van fanta vagy más üdítőital. Ha gumicukrot akar enni a gyerek azt kap, olyan gyakran nem jön rá az ehetnék...miért ne!?

Hülye az a szülő aki tilt...minek?? Nem lesz a gyereknek semmi baja, ha a mértéket tanítjuk meg meg azt, hogy tudja azt mondani, hogy "köszi elég volt", nem pedig tiltjuk....szerintem.

2015. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idős a gyerek.

És mit jelent a néha?

2015. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!