Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egyre kevesebb a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre kevesebb a szex házasságban, akkor a végét jelenti?

Figyelt kérdés

Hét éve vagyok együtt a párommal és ebből 4 éve vagyunk házasok. 3 évig minden nap szexeltünk nagyon ritkán maradt ki! Utána mikor összeházasodtunk még jobb és több volt a szex 1 évig. Viszont most egyre kevesebb.

Előszőr csak heti 1-szer/2-szer maradt ki de most örülök ha hetente 2-szer/3-szer szexelek.

Talán már nem kíván úgy mint régen? Ez a házasságunk végének közelét jelenti?

Kérdeztem tőle ,hogy miért nem akar… de azt mondta nem azért nem szexelünk már annyit mint régen mert már ne kivánna…(mást nem momdott erre)! De kezdek kételkedni! Mi a véleményetek?



2016. máj. 6. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt várd, hogy 7 év után is ugyanúgy kívánjon?
2016. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy normális, ha idővel más dolgok is fontosak lesznek, pl. hogy az ember kialudja magát legalább kétnaponta.

A házasságban egyértelmű, hogy van szex, ami rendszeres, ott egy partner aki "mindig rendelkezésre áll", és így az igények megváltoznak.

A kapcsolat elején a "dugj az életedért" elv működik, főleg ha előtte sokáig nem volt senki. Az ember kihasználja, hogy most aztán lehet szexelni, nincs akadály.

Aztán idővel teljesen normális, ha nem a szex áll a legelső helyen. Attól, hogy a párodnak épp jobban esik összebújva tévézni, pihenni, vagy aludni egy jót a karodban, még nem azt jelenti, hogy nem szeret.

Inkább azt jelenti, hogy tudja, hogy úgyis bármikor megkapja a szexet, és nincs benne a kényszer, hogy addig szexeljen sokat, amíg még lehet. Hiszi, hogy mindig ott lesztek egymásnak, az ágyban is.

Tudod, a szex, olyan mint a pénz. Akkor olyan rettentő fontos, ha épp nincs, ha van bőven, nem találod olyan fontosnak az életben.


A legtöbb házaspár egyébként heti egyszer szexel, csak úgy közlöm, mihez tartás végett. Mások meg még ritkábban.

A heti 2-3 alkalom is bőven több, mint az átlag. Hidd el, ennyiért is irigyelni fognak a haverok. :)

2016. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
esetemben nem jelentené azt, mert kevesebbel is beérem, és nem e körül forog a világom.
2016. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Tarts szeretőt... Nálunk 2 év együttélés után visszaesett havi 1 re és ez 4 éve volt, de most megígérte a párom, hogy heti 2-3 lesz na kíváncsi vagyok...
2016. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Én nem bírnám egy hónapig!😒 én nagyon szeretem a feleségem de mostanában úgy érzem fontosabbak a barátnők neki!
2016. máj. 6. 16:51
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Figyu! Neked a házasságod a szexen alapul? Csak a napi ba.szás legyen meg, a többi nem számít? Vagy hogy van ez? Helyből vagy nekifutásból vagy ennyire hü.lye?
2016. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A heti 2-3 az átlag.Eddig ti csináltátok átlagon felül.
2016. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mikeXxX ***** válasza:
33%
Annyira szeretem ezt amikor hasonló kérdések vannak kérdezem én te miért nem teszel érte ha kevesled ? Mert nő vagy ? Csak egy férfi tehet érte ? Könyörgöm nektek a legegyszerűbb tenni érte egy szép fehérnemű vagy egy szerepjáték vagy tudom is én egy kis kreativitás bele és legfőképp kommunikálni egy házasság összetartó ereje persze nem voltam házas így nem tudom milyen alapon pofázok de sokkal hosszabb kapcsolatom viszont volt ! 36 F
2016. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8# olvass tovább, a kérdező férfi.
2016. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van a szexuális életetek ennyi év után :D De ha kevesled, akkor beszélj a feleségeddel.
2016. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!