Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hanyan elnek szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyan elnek szexmentes hazassagban? Aki ilyen hazassagban el, hogy lehet igy fenntartani a hazassagot?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nem élek így, el sem tudom képzelni, de barátnőmék igen, fél évig pl. nincs szex. A pasi május elején cuccolt össze, s ment el 6 év után.Hát így NEM lehet fenntartani a szexmentes házasságot.

A házasság szerves, alapvető, egyik lényegi, ha nem légyegi része a szex. Ha nincs szex, hanem mással van szex, a házasságnak igaziból end, azért házasságtörés a neve. Ezt azért írtam le, hogy hogy bizonyítsam, hogy A HÁZASSÁG EGYIK LÉGYEGE, A KIZÁRÓLAGOSAN EGYMÁSSAL VALÓ SZEX.

És persze a sors, vagyon, életközösség, közös megöregedés.

Szeretnem a barátnőmet, de kb már vártam, mikor hív sírva, hogy elment a férje.

Ja, és képzeld nem a nő nem akart szexelni, hanem a pasi. De amint látszik a pasi a feleésével nem akart szexelni, valószínű mással meg igen:-(. Mondjuk a lány nagyon-nagyon meghízott mindkét szülése után, és sajnos el is sárkányosodott, lehet ezért..

2015. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Joe.38 ***** válasza:
6%
Nehezen. De hát egy nő mindent keptelen megadni. Vagy rendes (főz , mosogat , rendet tisztaságot tart ) és szar vagy nincs szex. Vagy fordítva. Jó a szex de élhetetlen vele az élet. Elhanyagol mindent koszos főzni nem főz elmosogatás meg egyenesen megalázó számára de dugni jó vele. Na most lehet választani. Vagy harmadik. Marad a rendes de máshol eli ki vágyait a pasi. Ezekből lehet választani.
2015. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Azt hiszem nem a szex, hanem a kielégülés a legfontosabb!Hiába keféli a pasi napszámban az asszont, ha kielégíteni nem tudja. A férjeknek is egyre többet kell tenni a családért, háztartásért, (ebben én sem vagyok hibátlan) mert a nőkre rengeteg teher jut! Nem várom el a páromtól, hogy sült csirkével várjon. Ha főz boldoggá tesz!(én is próbálom őt) A kapcsolatok is megjavíthatók, ha nem fajul el a dolog!

Megbeszélni mindent időben!

Ez nagyon fontos!

2015. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

A szex nem biologiai letszugseglet es lehet nelkule boldog hazassag.

Ami nelkulozhetetlen az az intimitas ami sokszor nem egyenlo a szexel

A vegigdumalt estek az osszebujas a kozos program.

Mi sokszor olyan faradtak vagyunk hogy nincs szex de osszebujunk es beszelgetunk nevtegelunk simogatjuk es bosszantjuk egymast.

A hazassgunk nagyon jo igaz mar boven 40+ vagyunk igy a sok szex atalakult igazi intimitasa.

2015. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Mióta asszonykám is elhagyta az 50-et, sajnos hetente hat napot én is szexmentes házasságban élek. :-)) Azelőtt a mindennapok része volt az intimitás, és szerintem ez így természetes.
2015. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze, mi is fáradtak vagyunk, de heti 3-4 szex a minimum, az alá nem megyek, pedig nő vagyok. És emellett mennek a csókok, összebújások, beszélgetések. Szerintem igenis biológiai szükséglet a szex, én biztos nem tudnék nélküle élni, a férjem sem. Pedig nem vagyunk már mai csirkék, sem a házasságunk (15 év), és 3 gyereket nevelünk.
2015. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem minden embernek biologiai szugseglet a szex az biztos

vannak olyan parok akik maskent is ki tudjak fejezni az intimitast egymast irant.

2015. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egy barátom így él, neki borzalmas.Ha nem kötné őket össze a családja iránt érzett felelősségtudat, tuti hogy külön élnének.A Felesége már hónapok óta nem él vele szexuális életet. A háttérben anyagi gondok húzódnak, csak sajnos a feleség egy kicsit összevegyíti az emberi kapcsolatokat a pénzhiánnyal. Ja a történet attól vicces, hogy eközben a feleség az áldozat szerepkörben szeret tetszelegni, így ha a haverom lelépne akkor mindenki szemében ő lenne a gonosz.
2015. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Joe.38 ***** válasza:
18%
Utolsó hozzászólo agy is az elöttem szóló amit ir na az rengeteg csaladban van így. Rengeteg csaladban a jelen. De a mai megfordított vilagban minden nő egylet maga a hatósag amit vehet a férfi viccesnek de azok nem viccelnek szöval a hatóság is a nő mellett van. Szemükben törvényeink alapja hogy a nő áldozat. Tehát ha elhagyja nem fogja vizsgálni az okot a bírónő. ( Sok , legtöbb nő a bíróságon) siman a gyerekre hivatkozva kiszab egy ítéletet. Na most fizethetsz persze ha tudsz. Ha nem bünti akár börtön is. Ez nem vicc és nem jaték. Elmodhatja a ferfi hogy a nő nem.főz vagy nem szexel. Söpri le az asztalról. Nem foglalkoznak ezzel. Hiába az eletrésze. A bírósag a nő is a gyerek mögé bújik. Fegyverként használja. Gyerek jólétere hivatkozik mint ha a gyereket a gólya hozta volna. Haverom 8 hétvégét. Csak hétvéget töltött együtt egy 35 éves nővel. A nő kereste csak a nő járt a pasihoz. Á pasi 8. hétvege után mondta ne gyere többet. Erőszakos volt a nő húgyagyú a szex is gond volt. 14 hónap múlva kapott vádlottként idézést a rendórségtől. Centi számsor elött mint vadlott lefénykepezték. Ja elótte 4 hettel vérvizsgalqtra hívtak. Nem.ment nem is ertette miért kellene. Mellékesen megemlítem a nő elmondta nem.lehet gyereke senkitől. Azóta bírósagra jár már 5 éve. A nónek ikrei lettek. Bíróság alapböl 40-40 ezret szabott ki rá. Ma munka nelküli. Pasi is nő is. Nő azérr kap pénzt allamtól. Ha pasit felvennek valahova kap jó esetben 100 ezret. 80-at levonnak. 10 ért vesz busz bérletet eljen 10 ezerből. Mivel ez nem ment bírósag már kiszabott ujból ra 120 óra közmunkát. Na milyen esélye van egy pasinak. Pasi peeti. Nő győri. Soha nem.latta 5 éves gyerekeit. Holott anno azt javasolta a nőnek vetesse el. Nő azt valaszolta kapartasd te ki magad.( Munkája nem volt.) Pasi erre: gyere hozzam akkor feleségül van hol lakni neveljük gyerekeinket. Erre a nő: nem.leszek más rabszolgája. A pasinak azóta halmozódik allam felé az adósaga hisz állam.megelelőlegezi a nónek azaz oda adja. aAllam meg behatja. Ha semmije nincs. Vár. Pqsinak soha nem.lehet semmije. Eészsege már leromlott emiatt. Elhelyzkedni nem tud. Hová is? Ki megy el havi 10 ezerért dolgozni? Milyen jövő az? De a birónő csak vegzi tovább és ujra es újra a dolgát. Paragrqfusok alapján joga van hozzzá máwt nem.is tudom tehetne e. Hisz havi 400 ezret e miatt kapja meg. Pasi mivel nem fizetett hisz azt se tudja valóban a gyereke meg se látogathatja gyerekét. De akarja e hisz nem biztos hogy övé? Ha övé akkor akarja e kéthetente? Se pénze se kedve. Mivel nem ment el vérvizwgalqtrq bíróßag anya bemondása alapjan őt tekinti apának. Ennyi.A kör bezárult. Azt mondta azert nem.ment el mert leírták 300 ezer a ket gyerekre a vizsgálat. Nem volt ennyi neki. De a perv3sztws a végen fizeti. Allam megelólegezi.Nem.ment. Hiba votl.De min is változtat ez ? Ha övé ha nem a nő akkor is így jár el. Azaz pasit megrőszakoltatja.Ma már a nőnek sehova nem.kell.menni.Feljelentést se kell tenni. Ma mar belyette a hatóság a gyám az ügyeszség a NAV m3gy helyette pasit kisemmizni. Ha nincs semmije börtön vár rq. Bizony a NAV. NAV mint adóhatóswg no az meg nem viccel. Ki is lakoltatja. Ebbe az a szörnyű. Hogy egy gyilkos kap 15 evet. Leüli és tisztan jön ki. Itt nem. Kap egy büntit majd minden fél.évben egy újabbat. És 21 évig terhelik. Ha nem tud akkor akar minimál 28000 forintos nyugdíja után nyugdíjabol is vonják a felét. Ha anyja nevén levő hazat megörökli elveszik pasitól tehat siman lehet csőves hajlektalan. De keresete nem.lehet. Ergó nincs miből még idő előtt más rokon nevére iratni se azt a hazat amibe lakik. Tehát a nő úgy döntött szül a pasi nem akarta hatóság meg ráterheli a munkanelkülire. És házat is elfogja venni a tartozás miatt. Minderről a nő nem.is tud. Nem.is kell ebben részt vennie. Fullajtarok helyette rohannak segítenek es megteszik .Kisujjat se kell erte mozdítania. A pqsi se szüléskor se a név választaskor nem volt.ott nem.is tudta hogy terhes a nő. Van ilyen. Van am. Derült egből villam sapas. Utólqg lehet okosnak lenni. Mit kellett volna tenni. De jelenlegi helyzetben barátomat fel.is akaszthatnák. Hisz így csak van. Igy csak szenved. Így csak munka nelkül epp letezik. Talan külföld a megoldás.De miből menjen? Induljon el gyalog mint a szíriaiak. Európaba nem nagyon mehet. Mert ott bárhol a jogsegely miatt felbukkan es vonják 50% át a fizujának. Egy olyan doloért ami nem.is biztos hogy az övé. Pasi teljesen meg van lőve.
2015. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

eloz aki vedekezes nelkul szexel es nem komoly kapcsolatban vegzi ezt bizony igy jar.

Tudod minden amit teszunk annak kovetkezmenye van

Egesz eletedben megfizetsz a dolgaidert.

A szex kovetkezmenye nem kivant terhesseg a hiszekenyseg kovetkezmenye hogy atvagnak.

tanuljon a ferfi a hibajabol es valtoztasson az eleten

2015. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!