Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit kell fizetni a polgárm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell fizetni a polgármesteribe házasságkötésnél? Egyik ismerősöm tavaly volt, hétköznap és ingyen.

Figyelt kérdés
Mi csak időpontért akartunk bemmenni,egyeztetni ott már 25ezret (mert hogy lesz zene,pezsgő,szöveg)(pfft)beszélt a tag de egy szóval nem mondta volna(pedig én úgy tudtam)hogy hétköznap ingyen összeadnak!Most akkor?
2016. máj. 8. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjátok meg, hogy nem kértek pezsgőt, zenét, beszédet. Ezek fizetős plusz szolgáltatások, nem kötelezhetnek, hogy ogénybevedd
2016. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
azt megkell kerdezni a Jenotol a hivatalban a polgarmester urtol a Jenotol
2016. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 8. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Az aláírás ingyenes.

Amiért fizetsz: terem, beszéd, pezsgő, zene, stb.

2016. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Terem bérlés?Nem akarok azt sem!De akkor hol iratják alá a papírokat?Nem szeretném hogy sumákoljanak és lehúzzanak pénzzel!
2016. máj. 8. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisebb településeken olcsóbb valamiért. Nekünk megyeszékhelyen 38.000-et mondtak, szomszéd faluban ugyanaz 10. Szóval teljesen változó az ár.
2016. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A terem az úgy szokott lenni (persze, ez önkormányzatonként változik), hogy van egy kis iroda méretű hely, normál esetben ott adják össze a párt, itt csak kb 8-10 szék van, a párnak, a tanúknak, meg a szülőknek, és befér még szó szerint pár álló vendég, meg van házasságkötő terem, ahova akár 80-100 ember is befér, ha ilyen helyen akarsz, akkor azért fizetned kell.



Ne hagyd magad megvezetni, azért lökik ezt a pezsgős, zenés, videózós, beszéd mondós esküvőt, mert abból jön a pénz, de ezek nem kötelező szolgáltatások, mondj rájuk nemet, a jelek szerint nálad azzal próbálkoznak, hogy úgy állítsák be, mintha ez "járna" az esküvő mellé.


(Nálunk például a videós volt olyan agresszív, hogy hanyatt estem. Mondtam, hogy nem kell, de ő erősködött, mondtam határozottan, hogy nem kell, erre ok, akkor bejön, felveszi, és csak akkor fizetünk, ha mégis kell. Felvette, majd kezdte mondani, hogy akkor itt a videó... Nem örültem, hogy azt a boldog pillanatot azzal kellett megtörnöm, hogy elzavarjam a fenébe).

2016. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van ahogy elöttem irták. Ha semmit nem kértek csak aláírjátok két tanuval az ingyenes. Minden mas körítés párezer Ft. Úgy tudom hogy néhány helyen ha már vendégek is vannak (akkor is ha csak 4en)már akkor sem ingyenes. Ha semmit nem kértek ingyen kell hogy legyen.
2016. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hivataltól függ. Van ahol azért is fizetni kell, hogy a saját anyádnak odaadhasd azt a virágot, amit otthonról hoztál. Keress normális hivatalt.
2016. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi bementünk az önkormányzathoz,elmondtuk hogy nagyon szolid esküvő velünk tanukkal egyismerössel!A nő vázolta hogy pėnteken ingyen van,de ne várjunk se pezsgőt,se zenėt,se gyűrűtartó párnát!Ha valamit akarunk akkor azėrt fizetni kell!Nem kėrtünk extrát!6an fėrnek be a terembe,ha több a vendėg akkor kell külön termet bėrelni!Nekünk egy forintunkba nem került!Bementünk mi,bejöttek a tanuk, pár kedves szó az anyakönyvvezetőtől aláirtunk,ės vėge!Teszem hozzá ėn ettől már Boldog Voltam!
2016. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!