Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság és együttélésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság és együttélésnek nem az az alapja, hogy elfogadjuk a másikat?

Figyelt kérdés

Megint sikerült a férjemnek a lelkembe gázolnia. Meghíztam,ez igaz. De ezt miért kell állandóan a fejemhez vágnia. Mindig megkapom, hogy hogy nézek ki, hogy csüng a hasam, hogy bálna vagyok, hogy nézek ki. Hogy nem vagyok képes semmit tenni azért,hogy lefogyjak. De mikor még a gyerkőc kicsi volt, közölte,ő nem fog egy percet sem vigyázni rá,oldjam meg. Napi 9 óra munka mellett nevelem a gyereket és egyetemre járok,az ő kedve szerint főzök erős ételeket,tele szénhidráttal és kalóriával, én is ebből eszek. Mert sajnos időm nincs arra, hogy külön mgamnak főzzek. Inkább a fiammal játszom.

És miután ezt a fejemhez vágja, hogy olyan pillantásokkal méreget,hogy látom rajta, szíve szerint elhányná magát, ezek után nekem örömmel kellene naponta legalább 2x az ágyba ugranom,mikor füttyent. Múltkor is csettint egyet a nyelvével,hogy akkor irány és szexeljünk.

Én eddig is fele annyit ettem, mint ami jólesett volna. Közben pajzsmirigybeteg lettem, a hormonháztartásom kapufa. És egyszerűen nem mennek le a kilók. Én sem piszkálom amiatt,hogy nem úgy néz ki,mint 22 évesen, hogy löttyedt, elviselem azt, ahogy viselkedik. Csak borzasztóan bánt, főleg ,mikor a gyerek előtt adja elő ezt a kis magánszámát. Most egyébként kitalálta, hogy nekem 500 kalóriás diétát kell tartanom.


2016. jún. 6. 13:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Jujj ez mekkora egy bunkó! De lecsapnám egy rúd párizsival!
2016. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb problémája, hogy felszedtem 15 kilót. Sok,tudom,engem is zavar. De sajnos jelenlegi élethelyzetemben a legutolsó,amire energiám marad.
2016. jún. 6. 13:27
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Utálatos egy férjed van, én biztos, hogy nem szexelnék vele, de élni sem élnék ilyen görénnyel. Neked is könnyebb lenne még lefogyni is, mert nem kéne zabáltatni öt.
2016. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Azért annyira nem utál, hogy csettintsen egy kis etyepetyére....nem is párizsival ütném le hanem egy vázával!!!
2016. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Hülyével jöttél össze,és együtt is vagy vele,aki fikarcnyit sem törődik veled,és azzal hogy mi van veled.

Minek vagy még együtt vele egyáltalán?

Így tulajdonképpen 2 gyereket nevelsz egyszerre...

2016. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Sokszor azért ettem (zabáltam), mert abban találtam vigaszt. Jó érzéssel töltött el.

Legutóbb is szex után lefordult rólam, se puszi,semmi, aztán aludt. Nálunk nincs ölelés, puszi, semmi érzelmeskedés. Annyira hiányzik.

Tegnap is volt egy benyögése. Megbeszéltük, illetve ő közölte,nem lesz több gyerekünk, neki ez az egy is sok. Erre a szomszéd mondja, hogy mondta a férjem, lesz még egy gyereke. Erre megszólal a férjem, hogy igen, de nem ettől az anyától. Hát konkrétan lefagytam, nem tudtam semmit mondani rá. A férjem meg közli, ő csak viccelt. De a haverjával jót röhögtek rajta. Olyan megalázó volt. Tuti van valakije. Csinált egy email fiókot, amit csak véletlenül vettem észre. Állandóan a telefonjával alszik, hogy még véletlenül se érhessek hozzá. Éjjel valamit nyomkodott rajta, reggel előadta, hogy csak töltőre rakta fel. Jön-megy,soha nem tudom, merre jár. Itthon nem segít, a gyerek untatja. Csak sajnos nem tudunk szétmenni, mert egyedül nem tudok megállni a lábamon anyagilag.

2016. jún. 6. 13:37
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta vagy, ha ezek után még nem váltál el.
2016. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Idióta vagyok,tudom. Csak szem előtt kell tartanom azt is,hogy a fiamnak legyen ennivalója hónap végén is.
2016. jún. 6. 13:44
 9/41 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ilyen emberek léteznek! Nem csak, hogy el kellene fogadnia Téged, de mindenben segítséget kellene nyújtania és oroszlánrészt vállalnia a gyermeknevelésből is! Azt hiszem, Ti nem fogtok együtt élni már sokáig....
2016. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!

Ezt meddig lehet tűrni, elviselni...?A lelkedbe beletipor a tested pedig használja ez a véglény.

2016. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!