Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki el tudná nekem "adni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná nekem "adni" a házasság intézményét, akár egy sales-es a termékét?

Figyelt kérdés

Nem igazán fogom fel, hogy egy férfi manapság miért is menne/megy bele ilyesmibe, mikor semmiben nem jelent neki előrelépést.

Lehet, hogy valami nem tudok róla, nem mondtak el nekem?


Megköszönném!



2016. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas...
2016. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
a nap legostobább kérdése ezzel talán meg is van
2016. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
20%
A sz.rt nem lehet eladni...
2016. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha valaki magára vette, de tényleg komoly a kérdésem, nem provokáció.

Hálás lennék, ha valaki nyugodt hangnemben érdemi választ tudna adni.

2016. máj. 29. 11:03
 5/49 anonim ***** válasza:
55%
Eladás 1. Szabálya: Nem eladni kell, hanem ráébreszteni a másik felet arra, hogy szüksége van az adott termékre. Bár a házasságot "értékesíteni" ... Elég nagy hülyeség lenne :D
2016. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy könyvben olvastam hogy a "feleség egy olyan nő, aki mindenkinél jobban ismeri a gyengéidet, a gyarlóságaidat, ám ezek ellenére mégis szeret."


De ha te alapból így állsz az egészhez, akkor vagy túl fiatal vagy még, vagy sose akarj megnősülni, és ne ámíts ezzel senkit.

2016. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Szemantikai kérdés... Akkor beszélj rá kérlek a házasságra.
2016. máj. 29. 11:52
 8/49 A kérdező kommentje:
6-os, természetesen nem akarok nősülni és természetesen nem is akarok ezzel soha senkit ámítani.
2016. máj. 29. 11:53
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Teleshoposra veszem a figurát.


Nem szeretné, ha néhány év együttélés után évekig húzódó vagyonmegosztási per elé kelljen néznie, van egy ajánlatunk önnek, amit úgy hívnak: HÁZASSÁG! A jogi viták, a teljes kisemmizés ellen már évszázadok óta használt forma, ne hagyja ki.

Szeretné, ha a nőjéről mindenki tudná, hogy foglalt, akkor is, ha nem fekszik éppen rajta? Vegye el és változtassa meg a nevét! Horváthné Kacsó Erika már a bemutatkozással elmondta, hogy házas.

Még sosem járt egzotikus országban? Most itt az idő, esküvő után bármilyen drága nászút megindokolható.

Viccet félretéve ha az egyik fél szeretné, akkor mindegy bármilyen érv. Én egyszerűen nem akartam kihagyni egy akkora bulit. Egy bulit, amin a szerelmünket ünnepeltük. Csak olyan embert hívtam meg, akit szeretek és ő is szeret minket, nem fehér volt a ruhám, de adtam rá (egy kifutón látott darabot varrattam meg), a férjem is elmondta, mitől lenne ez neki is élete legnagyobb bulija és aszerint intéztünk mindent. Ez egy életreszóló emlék. Ettől nem lesz semmi más, aki azért házasodna, az sztem nem normális. :D Nem mellesleg szeretnénk gyereket, viszont ehhez örökbe kell fogadnunk, ott pedig előny a házasság. Így is 3évet fogunk várni minimum.

2016. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
26%

s o h a n e n ő s ü l j m e g



(reklámfelirat a ház falán, mint marketingopció)



N34

2016. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!