Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a feleségetek állandóan a facebookon lógna és négy, öt férfival csetelne szinte szünet nélkül?

Figyelt kérdés
Persze állítólag mind csak barát, de hétvégén, vacsora közben, filmezés közben, a gyerekekkel eltöltött idő közben is folyamatosan csetel. Szerinte ez teljesen normális, nincs ebben semmi kifogásolni való. Szerintetek?
2016. jún. 27. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges volt a kérdőjel szerintem.
2016. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mar meg is csalt! :)
2016. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen nőt kibaxnám a p-ba.
2016. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

A hülye kanjaival foglalkozik a gyerekei helyett?


Hát erre nem lehet mit mondani...


Mióta vagytok együtt?

2016. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
22 éve
2016. jún. 27. 19:52
 6/18 Blade Bone ***** válasza:
81%
Megetetném vele a telefont, és mondanám, hogy ez így természetes.
2016. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor feltételezhető, hogy másfelé kacsintgat vagy legalábbis túlzottan szimpatizál másokkal.


Van a szexuális életetekkel probléma?

2016. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jelenti azt, hogy megcsalt volna vagy szeretne. Az, hogy valaki másokkal is beszélget semmit nem jelent. De az, ha állandóan ezt teszi. .mindenképp jelzés értékű. Valami hiányzik a kapcsolatotokból...amit ezzel pótil. Vagy pedig túl sok a szabadideje és unatkozik. Én is beszélgetem neten évekig pasikkal a férjem mellett...de sosem csaltam, eszemben sem volt. Nem is beszélgettem semmi olyanról, amit a férjem ne láthatott volna. Én unaloműzés miatt beszélgettem. Nem mindenkivel, csak 1-2 emberrel. Ma már velük se ..már kinőttem ebből. Talán a felesêgednek kezd kapuzárási pánikja lenni.... Erre nem gondoltál?
2016. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen.

De hány évesek a gyerekek? Nem lehet, hogy cseten kívül nincs felnőtt társas kapcsolata? Lehet, hogy igaza van az egyik előző válaszolónak, hogy unatkozik vagy elszigetelve érzi magát. Nem feltétlenül büdös p..cs.

Nem normális, és kifogásolható, viszont lehet, hogy ez egy segélykiáltás, valamit pótolni próbál az életében. Érdemes lenne kideríteni, mert ez tényleg nem normális (viszont simán megtiltani nem érdemes, mert akkor más dolog fogja pótolni azt ami miatt most folyamatosan csetel)

2016. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
11 éves ikrek. Nem igaz h nincs máa felnőtt kapcsolata, hiszen dolgozik ö is, és nagyon jó kapcsolata van két kolléganőjével is. Én csak annyit kértem, hogy velem is beszélgessen, sőt a problémákat velem beszélje meg, ne másokkal.
2016. jún. 28. 02:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!