Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után Tőletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után Tőletek is állandóan kérdezték, hogy mikor lesz gyerek, illetve figyelték, hogy máris nem-e lesz gyerek?

Figyelt kérdés

Őszintén meglepődtem a múlt heti kollegákkal való kiruccanáskor, amikor egy egész nap után tartó fejfájás után, "diszkréten" hárman is megkérdezték, hogy állapotos vagyok-e...

Eddig senkinek nem jutott volna eszébe, most, hogy 2 hónapja férjhez mentem, csak ez lehet oka a fejfájásnak. Pedig az életvitelem ugyanaz házasság óta mint előtte, együtt éltünk már előtte is...Engem picit bosszant.


2015. szept. 5. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. De még csak nem is ezzel lett volna a baj. Csakhogy mi nem akarunk gyereket. Amikor ezt meghallották az emberek, kb. 90%-uk idegrohamot kapott hisztizett, b. aszogatott minket egyfolytában, hogy mégis ezt hogy gondoljuk, egy baba az keeeeeell! Először kedvesen próbáltunk hárítani, de bármit mondtunk, falra hányt borsó volt, csak nyúztak minket a gyerektémával. Főleg olyan emberek, akik még csak nem is családtagok, közünk nincs a témához.

Kénytelenek voltunk kicsit határozottabban leállítani őket, azóta csökkent a "babaterror".

2015. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1: Elég nevetséges, de én is meséltem 1x valakinek, hogy soha nem akarok gyereket és szabályosan fel volt háborodva, szabályosan számon kért, hogy én ezt hogy képzelem. Nevetséges.


24/F

2015. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2015. szept. 5. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,mikor megszületett, nemsokára a mikor jön a következő kérdéssel zaklattak.
2015. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk az a zavaró, hogy szeretnénk gyereket, de nem akar összejönni, így külön örömmel tölt el, mikor az újabb sikertelen hónap után az orrom alá dörgölik a kérdést, hogy mikor lesz baba...
2015. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőlünk 2 héttel esküvő utàn is kérdezték rokonok, aztán kb még 2 évig, ahànyszor összejött a csalàd karàcsonykor. Mikor ez az összeröffenés megszűnt, akkor a régebbi osztàlytàrsaim és a férjem munkatàrsa cseszegetett. Persze csak azok akiknek gyereke van. Akinek nincs az leszarja:) és van màs témàja is... Nem nagyon fogtàk még fel, hogy nem vàllalunk gyereket. Az ok meg magànügy. Nem szívesen osztjuk meg olyannal akinek semmi köze hozzá. Hàla égnek az én csalàdom normàlis. Nem hozzàk fel a témàt. Amùgy is ùgy gondoljàk, nekem nem való gyerek, és jobb így. Legalàbb békén hagynak a dologgal.
2015. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokan nem fogjàk fel, hogy nem mindenki a gyerekért hàzasodik, és semmi közük más magànéletéhez.
2015. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már az esküvő szervezése közben is kérdezgették, hogy "jön a baba, azért lesz esküvő?" Anyukámat is ezzel nyaggatták, hogy biztos terhes vagyok, csak még nem mondtuk el. Persze esküvő után is többen megkérdezték, hogy mikor szeretnénk gyereket. Én általában azt válaszoltam, hogy egy kicsit élvezzük, hogy fiatal házasok vagyunk, aztán ha eljön az ideje, lesz baba. Ha belegondolsz, logikus. Házasság után hagyományosan a gyermekáldás a következő lépés. :)
2015. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De nem kell feltételezni, hogy mindenki a hagyomànyok szerint él. Illetve magànügy a dolog. Ha lesz gyerek, úgyis megtudja az illető. Nem kéne kérdezősködni. Ezzel elkerülhető lenne amit pl az egyik vàlaszolò írt. Hogy nem jön össze a baba, erre még az orra alà is dörgölik a dolgot. Mi is így vagyunk, annyi különbséggel, hogy orvos is beigazolta a gyanút. Nekünk nem lehet. Szóval roppant mód jólesik amikor alig pàr éves sebeket szaggatnak fel újra és ùjra. Pedig ha nem csesztetnek a témàval akkor jò minden. Làtjuk az előnyeit is a dolognak.
2015. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fodormenta válasza:
Minket már a lakodalomban letámadtak ezzel a kérdéssel, azóta is kollégák, ismerősök, szüleink volt kollégái stb...elég kellemetlen kérdés, nem gondolnak bele. Mert ha nem akarnak, akkor azért, ha meg akarnak, és nem jön össze, akkor azért. Ha meg már úton van, de még a kritikus 12héten belül, akkor meg tagadja le az ember? Szóval ez mindig hülye kérdés marad, amit kár feltenni.Ha jön a baba, előbb-utóbb úgyis látszódni fog, és letagadni se lehet. Gondolkodtam már frappáns válaszon, eddig kb csak olyanok jutottak eszembe, hogy "az ötéves tervben benne van" :)
2015. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!