Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok valami jó tippet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami jó tippet adni, hogyan ünnepeljük meg a 3. házassági évfordulónkat a férjemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz július végén a 3. házassági évfordulónk. Nászútra Hajdúszoboszlóra mentünk és annyira megtetszett, hogy az első h.évforduló megünneplésére is oda mentünk vissza. És ahogy az a nagykönyvben meg van írva, gyerek project onnantól elkezdődött...:) és hát most van egy 15 hónapos kisfiúnk :) Lényeg, hogy ő miatta a tavalyi h.évf. megünneplése elég gyérre sikeredett (persze nem hibáztatom, nehogy azt higgyétek:)). Mert hát csak kevés ideig akartuk maminál hagyni a gyereket, és egészségügyileg sem voltam a helyzet magaslatán...szóval úgymond emlékezetes nap volt ezek miatt. Most is szeretnénk valahogy megünnepelni, de én messzire nem szeretnék menni a gyerekkel, szal Hajdúszoboszló kicsukva. Strandra szintén nem megyek egészségügyi okokból (nőgyogyi-gyulladás stb). Valami tippet szeretnék kérni, hátha tudtok segíteni, hogy hová mehetnénk megünnepelni, hol vannak jó programok esetleg...gondoltam már mindenre :) Kézzel fogható ajándék tippek is jöhetnek, ha esetleg mégsem tudjuk megoldani az "élmény-ajándékot"...de egyedi dolgaink vannak már bőven. Szerintetek, ha esetleg mami bevállalná a kisfiúnkat egy napra...merész leszek...esetleg úgy, hogy még alszik is vele, akkor szerintetek hová menjünk, mit csináljunk?

Miskolciak vagyunk...de a megyéből jöhetnek tippek...illetve max Eger vagy Debrecen...de nagyon messzire nem szeretnék menni a gyerek miatt...



2016. júl. 8. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Menjetek a Hortobágyra betyárkodni.
2016. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!