Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ünnepeljük meg az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ünnepeljük meg az egy éves évfordulónkat a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
budapesten, 20 évesek vagyunk. valami éjszakai fürdőzés, ilyesmikre gondolok. különlegesnek kéne lennie, pénz nem szamít. (néztem ilyen wellness hoteleket de túl drága ami a környéken van, sokat utazni meg nem akarunk)

#nnvmi
2013. febr. 23. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Swinger klub?


Egyébként:

- "különlegesnek kéne lennie, pénz nem szamít."

- "néztem ilyen wellness hoteleket de túl drága"

Csak én nem vágom, hogy akkor most költséghatékonyan kell, vagy nem?

2013. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó nyilván számít, nem akarok egy éjszakát eltölteni valahol 15 ezerér, azért ennyire jól nem megy.:D csak azért írtam mer várok minden ötletet, mert az kéne inkább
2013. febr. 23. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ostoba kérdésre ne várj normális reagálást! Menjetek bele a fürdőkádba mindketten és emlékezzetek a megismerkedésre. Nem olcsó ez a megoldás sem, de viszont nem kell utazni. -Ha ez is probléma-. De nem baj. "Pénz nem számít".
2013. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem akarok egy éjszakát eltölteni valahol 15 ezerér"


15E egy éjszakára nem sok. Ez egy normálisabb hotelszoba ára. Ha ennyiért wellnesst is adnak hozzá, akkor légyszi dobj egy elérhetőséget, mert érdekelne!

2013. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó akkor leszarom.
2013. febr. 23. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, ha megadnál egy kb. összeget, amit rá szánsz és akkor tudunk javasolni? Egyszer pénz nem számít, máskor meg még 15E is sok. Mire gondoltál? A legolcsóbb motel is 4-5E/fő és az semmi csak egy ágy meg egy kisasztal, kiszolgállás, reggeli, stb. nulla. Egy igényes ****-os szállodába 30 rugónál kezdődik egy kétágyas szoba.
2013. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10000
2013. febr. 23. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Abból kijön egy igényesebb vacsora ... Vagy tényleg egy éjszakai fürdő, amit egyébként jó ötletnek tartok. Mondjuk a kettő együtt lenne a legjobb, de szerintem meg vidd el fürdőzni és előtte főzz Te valamit. Utána hazamentek, ahol már egy gyertyafényes megterített asztal vár ...
2013. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!