Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden nő arra vágyik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő arra vágyik, hogy feleségül vegyék és családot alapíthasson?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem
2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

nem. de a nők nagy része igen.

az sem mindegy persze,hogy milyen idős nőről beszélünk. sokan a huszonévei elején még hallani sem akarnak a házasságról és a gyerekekről. míg ezek a nők 25-30 körül kezdik el pedzegetni ezt a témát.

de olyan is van,aki már a huszonévei elején vágyik a házasságra és a családalapításra.

olyan is van,aki sosem akar gyereket és a házasságot is hülyeségnek tartja. úgyhogy nem lehet általánosítani. mindenki másképp látja.

szerintem érdemes ezt tisztázni, mielőtt komolyra fordul valakivel a kapcsolat.

2016. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Baromira nem. Mi négyen vagyunk lánytestvérek, és abból 1 vágyik erre. Amiért úgy tűnhet, hogy a legtöbb nő erre vágyik az az, hogy nem tudatosították benne, hogy másként is lehet ő meg csak megy a többi után mint a birka. Például én kiskoromban meg voltam róla győződve, hogy gyereket szülni kötelező. Egyszerűen eljön az az idő és akkor nincs menekvés mert nő vagyok. Ha kicsi koruktól tanítanák a nőket, hogy mennyi lehetőségük van, akkor sokkal kevesebben akarnék ezt.
2016. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

ÉN megtaláltam a 7. nőt aki nem.

Világ életemben olyan nőt kerestem aki nem akar se gyereket se házasságot.

Mind azt mondta, ő nem akar, kizárt, semmi féle képpen.

Teltek a napok, hónapok, majd még is csak szeretnének mert hát olyan szuper a kapcsolat, hogy már csak az hiányzik....


Nekem viszont nem hiányzott így mindig vége lett.

12 év kellett, hogy találjak egy olyan nőt akinél ez jelenleg 3 év alatt még nem változott.

2016. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A húgom egyiket sem szeretné. Én szeretnék lassan családot alapítani, de a házasság nekem nem fontos. Ráadásul úgy tervezem, hogy szülés után kb. 1 év múlva visszamegyek dolgozni, mert nagyon szeretem a munkámat. Talán ez sem általános.
2016. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mind. De ha kinyitod a szemed, odafigyelsz a világra, akkor ezt te is tudod.
2016. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én pl igen de ismerőseim körében is van aki nem akar gyereket.
2016. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány éves kortól tudatosul egy nőben,hogy szeretnék gyereket ? Azokra a nőkre vonatkozik a kérdés akik szeretnének. Én azt hittem amúgy ,de tök komolyan,hogy minden nő szeretne egyszer kiskölyköt ! Mit gondoltok kik vannak ma Magyarországon többségben azok akik szeretnének vagy azok akik nem ?
2016. aug. 9. 19:19
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én például nem akarok se megházasodni, se gyereket.
2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
7 es vagyok én akár már most is bevállalnám 30 vagyok de férjem ragaszkodik saját lakáshoz meg berendezni stb mert albérletbe nem akar .
2016. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!