Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Dubai herceg vehet el olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dubai herceg vehet el olyan nőt feleségül, aki nem királyi családból származik? Olyat, aki konkrétan szegény?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
:D mert ha igen akkor mész is? Melyik beszélgetés vezetett el ehhez a kérdéshez? Ki az aki ilyeneken gondolkodik? Nem oszt nem szoroz, akkor miért érdekel a válasz?
2016. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam pár kommentet az interneten, miszerint az, aki nem gazdag és társadalmilag nem abba a rétegbe tartozik, azzal konkrétan szóba sem állnak. Ugyanakkor Dubai-ban azt hangoztatják, hogy a gazdag emberekhez ugyanúgy oda lehet menni és beszélgetni velük... Hallottam olyan történeteket, ahol bizony vettek el szegény lányokat feleségül. Nem tudom mi az igazság, viszont érdekel, hogy mi lehet. Nem kell egyből rosszra gondolni, egyébként is, miért gondolnám azt, hogy, ha esetleg venne el szegény lányt, akkor az pont én lennék ? ;;;;;
2016. máj. 13. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

"Hallottam olyan történeteket, ahol bizony vettek el szegény lányokat feleségül"


Én is olvastam a Hamupipőkét.

2016. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy interjú volt a feleséggel ;) Itt mindenki olyan okosnak képzeli magát :D Legalább kérdeznél rá a dologra, mielőtt megpróbálsz beszólni, kedves :)
2016. máj. 13. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam Dubai-ban egy fél évet. Mondjuk nem k**vaként, hanem mérnökként. Az ottani gazdagok, nem állnak szóba akárkivel, zárt világban élnek. Max annyit látsz belőlük, hogy elhúznak melletted a fehér sportautójukban.


Nem kell bevenni a sztori magazin színvonalát, inkább próbálj továbbtanulni...

2016. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, mint látod/olvasod, tipikus magyar emberek válaszoltak neked. Egyből rád asszociáltak.


Utolsó, te mégis honnan a fészkes fenéből gondolod, hogy a kérdező nem tanult tovább???

Nyilvánvalóan nem hallottatok még ilyen esetről, de tudjátok van olyan, amikor az ember olyan dolgokat is tudni szeretne, ami nem feltétlen kapcsolódik közvetlen az életéhez, például én is ilyen vagyok. Egyébként meg pont az az értelmes és tanult ember, aki mer kérdezni és akar is. Na mindegy nagyon felhúztam magam...


Ne haragudj kérdező, a kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni, de az egyik ismerősöm élt kint és dubaii a férje, ha elérem őket mostanság, megkérdezem. Szerintem amúgy van/volt rá precedens.

2016. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tessék ? Miért kell megjegyezni, hogy "nem k**vaként" ? :D Dubai-ba csak ilyen céllal lehet menni, vagy micsoda ? ? ;;; Köszönöm a válaszod, segített. De nem tudom hova tenni ezt a megjegyzést... aki meg mer kérdezni egy ilyet, az egyből buta és még tanulni sem tanul ?



Nos, én sem értem ezt a kijelentését, de megszokott, hogy itt mindenki gondolkodás nélkül ossza az észt....

Ez így igaz, engem is sok olyan dolog érdekel, ami egyébként nem kapcsolódik hozzám, még is van benne valami, ami miatt foglalkoztat :)

Annak nagyon örülnék, ha megkérdeznéd tőle :)

Ez a kérdés azért foglalkoztat ennyire, mert egyébként Hamdan ( a trónörökös ) édesapja a jordán király lányát vette el, és a fiú testvérei is királyi családokból választottak párt. De Vilmos herceg nem így tett, persze ez nem is Dubai. Emiatt érdekel, hogy vajon ő is dönthetne-e így, ha esetleg odáig jut a dolog.

2016. máj. 13. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

5-ös vagyok. Az alapján amilyen kép az emberekben él és amit a média sugároz Dubairól, igen, életszerűbbnek tartom, hogy egy lány "bizonyos" szakmában akar érvényesülni ott mint képzett dolgozóként.


Úgyhogy ne velem zsörtölődjetek, hanem a sok magyar "lánnyal" aki jól lejáratta magát és az országunkat - ismét.

2016. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha meglenne a lehetoseguk sem vennenek el szegeny csaladbol szarmazo lanyt, foleg hogy ahogy en tudom, ott csak kulfoldiek dolgoznak olyan munkahelyen ahol nem keresnek jol. Pl rengeteg a takarito es kiszolgalo szemelyzet es hasonlok. Szoval ott nincs szegeny dubaji csalad lanya, kulfoldivel pedig biztos nem fog senki hazasodni, csak ha az illeto gazdag es politikai okai vannak.
2016. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lányom nélkül soha

című filmet,amely megtörtént esetet dolgoz fel - szeretettel ajánlom figyelmedbe.

2016. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!