Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy élnétek meg? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élnétek meg? Meddig viselnétek el a társatok hazudozásait és hűtlenkedéseit?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve házasodtunk össze, hirtelen jött szerelem és kötődés alakult ki küztünk.

Az első 1-2 év nagyon szép zökkenőmentes volt, aztán jöttek a gondok. Én nem sejtettem semmit az ő titkos életésől, de mint kiderült mindenféle sexhirdetéseket adott fel magáról egyfolytában, számtalan oldalon volt regisztrálva alkalmi vagy tartós titkos kapcsolatra stb. A végén már ott tartottunk hogy az egyik ilyen időszakában "bekattanásában" annyira rákattant ezekre az online ismerkedésekre hogy mellettem is csinálta, amikor egy szobában voltunk, vagy voltunk valahol.

Amikor lebukott először egy éve, akkor sokat beszéltünk, elmondta hogy keveset vagyunk együtt és neki ez nem elég, de hogy neki ezek a sexemailek, képcsrék, sexchatek és videók, beszélgetések... nem jelentettek semmit. Össze-vissza hazudozott mindent, hogy ő épp egy rossz kapcsolatból lépett ki.

Aztán azóta is derültek ki dolgok.

Nem tudom mit tegyek. Voltatok már ilyen helyzetben? A teljes rózsaszin ködben, hogy megtatáltátok a nagy igazit, ami a mesében van, aztán sajnos rájöttetek hogy nem így van.

Szerintetek lehet bízni még egy ilyen emberben?



2016. aug. 15. 19:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy ezek után nem tudnék megbízni senkiben sem. Mindig azon szoronganék, hogy ő is ezt teszi e velem? Ha igen mikor, kiderül majd, érezni fogom? Vagy átlendülök a ló túlsó oldalára és minden tettében ezt fogom keresni, ennek a jeleit?
2016. aug. 15. 20:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, miért nem válsz el. Mi kell neked ahhoz, hogy végre kimondd, hogy vége? Ha egy csajjal találod az ágyatokban? Vagy ha be akar vonni rendszeresen egy harmadikat?

Szerintem te kivárod, hogy ő adja be a válást. Szükséged van erre a megalázása, hogy le tudd zárni.

2016. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szergej55 ***** válasza:
100%
Még vele vagy? Mert akkor egy hiba máris van.
2016. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 MolotovPunk ***** válasza:
Nem sokáig.Ha egy komoly kapcsolatban gyakori volt a hazudozás,esetleg megcsalás is,akkor egyből kidobtam a csajt...
2016. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

En pl sex chatelek, Skype camozok de eszembe nem jutna ezt eloben megtenni, vagy tovabbvinni hozzateszem en meg sosem nezegettem hotelszobakat e celbol, szoval bennem nem merul fel az, hogy fizikalis sikra tereljem a dolgot.


Nem tudom hogy a pasid megcsalt volna vagy sem, magambol kiindulva nem, de mivel hotelszobakat nezegetett ezt a reszt nem tudnam kizarni. En azert szex csetelek mert nincs szexualis eletunk, ennek tobb oka van, nem mennek bele.


A lenyeg, h ez onmagaban meg semmit nem jelent azon kivul, hogy rossz a nemi eletetek, ha hotelszoba van a hatterben az mar a megcsalas eloszobaja.

2016. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Részedről csak érzelemmentes szex,neki ez meg kicsit rosszul esik???????Így nagyon nem jó, de ezt te is érzed.

Miért ragaszkodsz hozzá? Anyagilag függsz tőle?

Félsz egyedül maradni?

2016. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
amikor kiderült hogy regisztrálva van, akkor dobtam volna
2016. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyzetedben kérdező nagyon megalázva érezném magam.

Nem lennék képes teljes szívemből, bizalommal szeretni egy olyan embert, aki nem egyenrangú társam és partnerem.


Teljesen mindegy, hogy mit csinált valójában- a tény, hogy semmibe vesz éveken át nekem teljesen betenné a kaput.

Az elmúlt 4 évben ti hányszor beszélgettetek el komolyan és nyíltan a szexuális életetekről (vagy általában a kapcsolatotokról)? Volt arra példa, hogy a férjed őszintén elmondta az igényeit és te is a tiédet? Mit tettetek korábban azért, hogy valamilyen módon ezt megbeszéljétek, kompromisszumokat kössetek stb.?


Itt szerintem az (is) a baj, hogy te úgy gondolod, hogy az ő igényeinek neked maximálisan meg kell felelned, különben kidob/megcsal stb. Miért nincs szó arról, hogy ő is igyekezett alkalmazkodni a te igényeidhez? Meg tudjátok legalább most fogalmazni az igényeiteket egymás felé? (kellene...)


Ha a kapcsolatotokban még látsz valami potenciált (magyarul meg akarod menteni a házasságotokat) és ebben partner a férjed is (meg kellene kérdezni!), akkor első körben nagyon ajánlom, hogy keressetek fel szakembert, párterápiát, esetleg szexuálpszichológust akár.

Ez nagyon nem könnyű út: a te feltétel nélküli megbocsátásod mellett az ő változásra való igényére is szükség lenne.


ám ha neki a jelenlegi helyzet tökéletesen megfelel (ennek azért nagyobb az esélye, mert évek óta jól elvan így), akkor az a rossz hírem, hogy sok mindent nem tehetsz.

- vagy maradsz vele és eltűröd a továbbiakban is ezt a felemás, megalázó kapcsolatot

- vagy a saját érdekedben lezárod azt


Én a fokozatosság híve vagyok ebben is. Őszitén remélem, hogy van köztetek még mindig egy olyan bizalmi kapocs és a kölcsönös tiszteletnek egy pici madaréka, amire lehet építeni egy tisztázó, őszinte beszélgetést, egy "hogyan tovább" jellegűt. Ennek függvényében, ha látnám azt, hogy a férjem akar vagy legalább motivált a változásra, akkor szakember közösen.


Ha nem, akkor számomra a válás az egyetlen út (és mellette természetesen egyéniben, ha neked segítség, akkor kérhetsz pszichológustól tanácsot és hidd el, nem kell "dilisnek" lenni ahhoz, hogy egy kivülálló szakember valóban hasznos tanácsot tudjon adni, de legalább tükröt tartani neked és megkönnyítse a lelki leválásodat).


Minden jót:

39 N (elváltam)

2016. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Most főként ő a kenyérkereső, de nem függök tőle anyagilag, mindenem megvan. Egyszerűen a ragaszkodás, a kötődés amit nem tudok feladni. Ha lehet akkor szeretném megoldani ezt a szenvedélyét.


Sokat beszélgettünk már a dologról, cibersex már egy éve nem volt, viszont intim képek küldözgetése az egy fél éve igen. A gondom főleg az, hogy nehezen megy a megbocsátás és a bizalom! Ezt nem tudom leküzdeni.


Lehet hogy szakemberhez fordulunk, a férjem nyitott rá, szeretne megoldást találni, nem akar elveszíteni.


Viszont nekem rosszul esik, szörnyen, hogy észre sem vettem miket művelt itt mellettem, hogy mennyire vak voltam. Részemről a bizalom visszanyerése lesz nagyon nehéz. De látok esélyt arra hogy túlegyünk rajta. Érzem rajta hogy ő is ezt akarja.

2016. aug. 17. 19:07
 20/20 anonim válasza:

Személy szerint hozzá ragaszkodsz, vagy a párkapcsolatodhoz?

Keressetek jó szakembert,és kívánom,hogy sikerüljön,amit szeretnél.

2016. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!