Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy élnétek meg? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élnétek meg? Meddig viselnétek el a társatok hazudozásait és hűtlenkedéseit?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve házasodtunk össze, hirtelen jött szerelem és kötődés alakult ki küztünk.

Az első 1-2 év nagyon szép zökkenőmentes volt, aztán jöttek a gondok. Én nem sejtettem semmit az ő titkos életésől, de mint kiderült mindenféle sexhirdetéseket adott fel magáról egyfolytában, számtalan oldalon volt regisztrálva alkalmi vagy tartós titkos kapcsolatra stb. A végén már ott tartottunk hogy az egyik ilyen időszakában "bekattanásában" annyira rákattant ezekre az online ismerkedésekre hogy mellettem is csinálta, amikor egy szobában voltunk, vagy voltunk valahol.

Amikor lebukott először egy éve, akkor sokat beszéltünk, elmondta hogy keveset vagyunk együtt és neki ez nem elég, de hogy neki ezek a sexemailek, képcsrék, sexchatek és videók, beszélgetések... nem jelentettek semmit. Össze-vissza hazudozott mindent, hogy ő épp egy rossz kapcsolatból lépett ki.

Aztán azóta is derültek ki dolgok.

Nem tudom mit tegyek. Voltatok már ilyen helyzetben? A teljes rózsaszin ködben, hogy megtatáltátok a nagy igazit, ami a mesében van, aztán sajnos rájöttetek hogy nem így van.

Szerintetek lehet bízni még egy ilyen emberben?



2016. aug. 15. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

én tuti kidobtam volna a helyedben


23F

2016. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Fel nem fogom, hogy nők miért köpik magukat arcon ilyen "önalázásokkal". Első után ki kellet volna dobni, nem pedig itt elmélkedni, hogy "na, vajh meg lehet-e bízni még benne?". Nem. Nem látod, hogy nem?
2016. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

Most o csak online szorakozik, vagy effektive megcsalt valakivel?


En online sex chat miatt, kepcserek miatt nem hagynam el a helyedben inkabb arra fokuszalnek amit elmondott neked, konkretan azt h keveset vagytok egyutt.


Ha tobbet lesztek egyutt, akkor majd nem erzi ugy h neki szex csetelnie kell, meg videokat kuldozgetni mas embereknek. Masreszt ez egy eleg fura formaja az unalomuzesnek, de nem kell tulspilazni, csak a kapcsolatotok jellegen muszaj valtoztani:-)

2016. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

És mindig újra és újra kiderül az, hogy a nőknek az kell, hogy szopatva legyenek. Nem lehet megbízni egy ilyen emberben, de ennek már az első alkalom után tisztának kellett volna lennie.


Lásd be, hogy szeretsz szenvedni és ezért vagy még mindig vele. Megkockáztatom, hogy ennyiben is hagyod és nyelsz tovább.

2016. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

úgy tudom hogy találkozásra nem került sor egyik alkalommal sem. Volt akinek ígérgetett találkozót, de semmi.


Amikor kiderült éppen Londonban dolgoztunk, és magyar lányokkal ismerkedett, így biztosan nem találkoztak, viszont amiket írt nekik azok nagyon fájdalmasak voltak. Pl a böngészőjében láttam hogy olcsó szobákat nézegetett a neten, és repjegyeket is... hogy véghez vitte volna, örök kérdés. Szerintem nem, de azt gondolom ha nem bukott volna le, akkor később talán tényleg megcsalt volna. Nem tudom.

2016. aug. 15. 20:03
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Tőled megkap mindent az ágyban?

Őszintén.

2016. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem mindegyik pasi nyitott az ilyesmi ismerkedésre, örömszerzésre? ismertek olyat, aki sose cibersexelne?

A férjem látszatra egy angyal, bambi szemekkel, a világ egyik legrendesebb és megbízhatóbb pasijának tűnik, néha azt gondolom ha ő ilyenre vetemedett akkor a legtöbb pasi ilyen? amikor nem látjuk őket?

2016. aug. 15. 20:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Repjegyeket, és olcsó szobákat nézegetett, de áh, dehogy vitte volna véghez... dehogy. Kérdező, már látom miért lehet téged, így szó szerint átb*szni azon a bizonyos palánkon... mert annyira veszélyesen bután naiv vagy, hogy ilyet csak álmodni lehetne. És nem, nem mindegyik pasi ilyen. Mi jelenleg 2000 km-es távkapcsolatban élünk, de ha "ciberszexelni" szeretne, akkor rám ír, hogy "mi van rajtad, édesem?" nem pedig idegen luvnyettákra valami szexpartnerkeresőn. Szánalmas. Nem értem, hogy tudsz ezek után még tisztelettel, igazi férfiként nézni rá.
2016. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ne kövezzetek meg, tényleg őszintén szeretném leírni.

Amikor egy éve kiderült először, egy napig a padlón voltam. Majd jól felpofoztam és nekiestem, olyan szenvedélyesen még nem szexeltünk.

Nem tudom mi adott erőt ehhez. A mai állások szerint hibának tartom. De akkor ott, azt gondoltam hogy igaza van, alig vagyunk együtt amit szokott mondogatni és azt is hogy elég nehezen viseli.

Szóval megadtam neki úgy érzem ami kell, magamat, a nőt, a szeretőt, vettem szexi fehérneműket, harisnyákat, amiket szeret, jobban odafigyeltem magamra, hogy vonzó legyen.

A szexuális életünk eléggé fellendült. Eleinte mondtam neki h ez most csak sex a részemről, semmi érzelem, láttam hogy fájt neki. Aztán valahogy megtörtem és ismét tudtam szeretni őt.


Az még idetartozik, hogy kiderült utána hogy vett magának egy műpuncit (utálom az ilyesmiket, undorítónak tartom). Nem értem miért amikor nem lehett panasza, házam emberként igazán jó "dolga" volt.

2016. aug. 15. 20:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
az én vőlegényem is ezt csinálta, miután szakítottunk (nem emiatt, utána tudtam meg), akkor egyre többet tudtam meg, és persze hát csak kiderült végül, hogy nem csak online. Nem kevés pszichiáternél eltöltött idő/pénz útján sem sikerült túljutnom ezen. Szociopata, hazug emberek. Kuka.
2016. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!