Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobbá teheti a házasságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbá teheti a házasságot a mindennapi szex?

Figyelt kérdés
Eléggé ellaposodott a házasságunk, mióta gyerekünk is van, főleg. Keveset mozdulunk ki, férjem sokat dolgozik. Hetente 1-2 alkalommal élünk házaséletet. Az egyik barátnőm azt javasolta, szexeljünk 1 hónapig minden nap, és minden újra jó lesz. Ő kipróbálta a férjével, nekik működött. Szerintetek?
2016. szept. 7. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Olvastad a cikket indexen?

Ott amúgy 1 évet írnak.

2016. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is az Index cikk jutott eszembe, ami szerintem baromság. Egy idő idő kötelező jellege lenne a dolognak, semmi vágy, spontaneitás nem lenne benne.

Amúgy miből gondolod, hogy csak a szex miatt laposodott el a kapcsolatotok? Írtad, hogy keveset mozdultok ki, a férjed rengeteget dolgozik.

Ezeken kellene változtatni, aztán megjönne a több szexhez is a kedv.

2016. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a mindennapos szex teszi jobbá. Idővel (nem is olyan soká) csak az is a napi rutin részévé válik.

Én úgy gondolom, hogy inkább a tartalmas, minőségi együtt töltött idő teszi jobbá.

Mit csináltatok, amikor friss volt a kapcsolat? Mit élveztetek együtt? Kirándulás? Utazás? Biliárdozás? Bulizás? Éttermezés?

Töltsetek együtt inkább 1-1 estét kettesben valami olyasmivel, amit szerettek csinálni, és amit legfőképpen együtt szerettek csinálni.

2016. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a cikket, és nem állítom, hogy nem lehet semmi valóságalapja bizonyos esetekben, de saját esetben nem alkalmaznám. Ha ellaposodott a kapcsolat, akkor a kényszerszex nem lesz megoldás, hiszen egy plusz napirendi pont, amit le kell tudni. Sőt ha végiggondolom, most sem bírnám a napi szexet, sokkal jobb heti 2-3x, de akkor legyen minőségi.


Ahogy írta már más is, én is inkább a tempó lassítását és némi privát, együtt töltött időt látok megoldásnak.

2016. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szexről szól, hanem a változatosságról is.
2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne a szexet tegyétek "kötelezővé" minden nap, hanem azt, hogy próbáljátok elcsábítani egymást! Ha közben unjátok, nem jön meg hozzá a kedvetek, akkor értelmetlen.
2016. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem es mar irtak is,nem oke ha kotelezo lenne az ember csak muszajbol szexelne. Szerintem attol meg tenni kell azert,h minosegi es gyakoribb legyen, de nem kell rogton fejes ugrani. A szex nem egeszen olyan dolog amit naptarba kell vezetni es jelentkezni a masiknal, hogy na jottem lassunk neki. Persze van ahol mar semmi nem segit a nyomulas meg egyenesen taszito is tud lenni. En pl itthon altalaban nem melegitobe vagyok hanem vmi passzos ruhaba vagy rovidnaci,top stb igyekszem csinosan oltozkodni,bar nem kihivoan,persze itthon mindegy :) Egy ket fortelyt ki lehet probalni,de ha a masik erdektelen nem igazan tudsz mit tenni. Azert fontos,parod is akarja.
2016. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ártani nem árthat :)

"Az orgazmust közvetlenül megelőző pillanatokban a szervezetben nagy mennyiségű oxitocin termelődik, amelynek hatására megnő az endorfinok, vagy más néven boldogsághormonok szintje az agyban, melyek a jó hangulatért részben felelős vegyületek." :)


Persze csodákra ez sem képes, de fontos.

2016. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Magic85 ***** válasza:
Szia. Egy idő utàn a mindennapi szex is unalmas lesz. Próbáljatok többet beszélgetni a vágyaitokról. Mindenkinek vannak szexuális fantáziaja. Tudd meg a párodnak mi az.Szexi fehernemű, egy új hely, vagy szexuális segédeszköz? Én a férjemmel heti 2-3 szor vagyok együtt. De volt olyan, hogy csak heti 1 volt. 2 gyerekem van. 4 és 2.5 éves. Nem könnyű megoldani, hogy együtt legyünk. Sokat beszélgetünk és ő is én is mebeszéljünk ki mire vágyik.
2016. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fru_ ***** válasza:

Csináltuk másfél évig, - az alap bajokat nem oldotta meg, de valamennyit segített.

Nem volt "kötelező" jellege, megszokás lett.

2016. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!