Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek milyen karikagyűrűtök van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen karikagyűrűtök van?

Figyelt kérdés
Ha lehet képet mutassatok a sajátotokról kézen! Fontos lenne mert épp gyűrűválasztás előtt állunk és jól jönnek az ötletek!
2016. okt. 22. 12:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs karikagyűrűje vagy mi? Semmi válasz?
2016. okt. 22. 13:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, ennyire türelmesen vártad ki az az eljegyzési gyűrűt is?
2016. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amikor azt látom hogy a tök értelmetlen kérdésekre pár másodpercen belül özönlenek a válaszok. Amikor meg valakinek TÉNYLEG segítségre, tanácsra lenne szüksége akkor meg semmi az idegesítő valóban.
2016. okt. 22. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Matt sárga arany karikagyűrű, a két szélén 0,5 mm fényes csík
2016. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ennyire ne legyetek már szerencsétlenek basszus. Millió oldal van ahol tudtok nézni. Mármint oké, meg lehet kérdezni a sok hülye kérdés mellett elfér, de nehogy már kértségbe essetek ha nem válaszol senki. Hány évesek vagytok? Mi innen rendeltük: [link]


Fehérarany karikagyűrűt. 108.000 volt a kettő együtt. 3 éve.

2016. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A férfi sima arany karika, a női párja ugyanaz, 3 db fehér cirkónia kővel.


[link]


Ilyesmi.

2016. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk senki nem értette meg a kérdést. Pont nem arra vártam hogy belinkeltek a netről fotókat meg honlapokat mert azt én is meg tudom nézni. És képen egész máshogy mutat ezeken a honlapokon mint kézen. A sajátotokról szerettem volna a kezeteken képet látni.
2016. okt. 22. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj most mit flegmázol, nem fogok a saját gyűrűs kezemről képet feltenni ide. Mi a f.aszért nem mentek el és próbáltok fel néhányat? Tényleg sok ész kell hozzá.
2016. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg azt írtad, ha lehet.... Örülj hogy valaki válaszold a nyomorék kérdésedre. Csodálom, hogy valaki hozzád megy, annak is pont ennyi esze lehet, mint neked.
2016. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egy kézről meg gyűrűről képet feltenni? Személyiségi jogokat sért vagy mi? Nem azt kértem hogy pucér képet tegyetek fel. És képzeld már próbáltunk de én nem a próba darabokra vagyok kíváncsi az úgyse olyan mint a kész (tapasztalat) ezért lettem volna kiváncsi másdokéra. De én vagyok a nyomorék valóban hogy nyomorék emberektől kérdezek és egy tetves képpel nem segítenek amikor ez volt a kérdésben.
2016. okt. 23. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!