Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek milyen a karikagyűrűtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a karikagyűrűtök és honnan rendeltétek? Képeket tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég gyenge a kép minősége. Ékszerésszel készíttettük egyedilag, középen sárga arany "fonás", és a képen nem látszik, de a fonás alatt és fölött még fehéraranyból egy sodrott szál fut körbe. Gyönyörű élőben, én imádom.


[link]

2013. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeltük, ékszerüzletben vettük.



Utóbb már eszembe sem jutna rendelni, mert mi is azt akartuk, csak elmentünk élőben szétnézni, próbálni, amikor megvettük.

Igazából ami képen tetszett, az élőben nem volt az igazi, vagyis az ahhoz hasonlóak...

Ráadásul a méretben bizonyos fazonok kényelmetlenek voltak, tehát nem a saját méretem, hanme egyel nagyobb kellett volna


Ehhez hasonló:

/kő nélkül, és a vörös helyett sárga arannyal/


[link]

2013. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom innen rendelte, amivel megkérte a kezem: [link]


Egyedileg változtatható az anyag, kő típusa és színe, stílus, vastagság, és gravírozás. Borzasztóan szeretem! A férfi párjában természetesen nincs kő.

2013. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A miénk ilyen alakú de csak fehér arany és a közepe sincs mattitva mivel az pár hónap alatt ugyis kifényesedik. Csináltatuk de elmentünk próbálni hasonlót. Képröl egyébként nem is néztük ezt mert igy képről nem tetszik. viszont amiket kinéztünk képröl az meg élöben nem tetszett az ujjunkon. Ez viszont ujjon nagyon szép. AZ enyémben van egy kő is de rombusz foglalatban és igy nem kerek könek néz ki hanem rombusz alakúnak. A csináltatás jóval olcsobb volt.....

[link]

2013. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A miénk ilyen.

2013. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen, annyi különbséggel, hogy mindenhol matt volt, nem csak az egyik oldalon. Viszont pár hónap alatt kifényesedett teljesen, úgyhogy jelenleg annyiból különbözik a sima karikagyűrűtől, hogy van benne az a hullám.

mi az aczél zálogból rendeltük. Jobban mondva elmentünk az üzletbe, megtetszett megrendeltük méretre.

2013. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen, de ötvössel, egyedileg csináltattuk. :)

[link]

2013. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mindenképp akartam látni milyen az ujjamon, igy mi ékszerboltba vettük..


[link]

2013. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A miénk ilyen,csak sima sárga arany ás a belseje fehér.Nagyon szeretem. [link]
2013. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Frigg ***** válasza:

Nekünk nem teljesen egyforma a gyűrűnk. Én kelta mintásat szerettem volna (ezüst, mert a sárga aranyat nem szeretem, az ezüst pedig a kedvencem), ő pedig "viking" mintásat.


Én gyűrűm:

[link]


Párom gyűrűje:

[link]


(icipicit más mintával, de majdnem ugyan ez, csak nem találtam most az eredeti képet)


23/N

2013. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!