Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külföldi állampolgár a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi állampolgár a vőlegényem szeretnénk össze házasodni nem kap vizumot . Van e lehetőség megoldás hogy itt tudjon velem élni ebben szeretnék kérni segitséget vagy ötletet hogyan lehet esetleg megoldásként hogy vizumot kapjon véglegesen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm. Nagykövetségen járjatok utána.


Svájcban pl. ha ott él/dolgozik vki, a házastársa (aki esetleg csak kimenni készül) automatikusan megkapja ugyanazt a permitet, mint ő, neki ezért semmit nem kell tennie.

2016. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Gondolkodj el rajta igazi szerelem vagy csak vizum vagy az eu be.

Aki nem kap vizumot azzal gondok vannak dobd az illetot

2016. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Vegyen letelepedési kötvényt, amíg még van.
2016. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy a munkahely fizet neked egy ideiglenest, míg náluk dolgozol. keres munkát? vállalkozást vezetőknek úgy tudom, szintén könnyebb.


kell ennek is legyen valami határideje, ha már x éve itt dolgozol, akkor kérheted.


és én is úgy tudtam, hogy házasságkötéssel megvan a vízum, nem hogy a házasságkötéshez kell. ha viszont kell, nem tudtok ott megesküdni, ahonnan ő származik?

2016. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen állampolgár a vőlegényed?
2016. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!