Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40-45 éves férfiak, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves férfiak, ti is ilyen 'aktívak' vagytok?

Figyelt kérdés

Ti ilyen korban mennyire vágytok a feleségetekre?

Milyen gyakran szexeltek?

Mennyit szeretnétek?

Nok is irhatnak akiknek ilyen idos férjük van.

Mert a fèrjem 44 éves és egy ideje, egy héten 4-6 éjjel szexelünk és egy éjjel több alaklommal is elmegy,nem egymás után, hanem például este, akkor hajnalban, és képes felébreszteni éjszaka hogy "csináljunk már valamit"! A multkor nekem esett a nappali kellos közepén, alig tudtam lecsillapítani, hogy majd lesz rá elég idonk az ágyban. Akkor amilyen sms-eket küld (a farkáról stb.). Akkor az ágyban kész "akrobata", amilyen pozíciókban csináljuk.Akkor milyen kellékeket szerzett be. Igaz hogy sosem volt valami "visszafogott" ilyen téren, valamint azèrt mindig meg volt a heti 2-3 alkalom. És amivel meglepett hogy akar egy kislányt, azt mondta hogy ha kell akkor orvosi segítséggel, hogy biztosan kislány legyen. Ezt végül is megértem, mert csak fiaink vannak még hozzá 5(12-20 évesek) :). Ezert is mondtam neki néhány alkalommal hogy álljon le, mert nem csak mi vagyunk itthon (igaz "szépen elvagyunk rendezve" mert a ket kisebb van a tetotérben, a három nagyobb az emeleten, mi pedig a földszint alatt) igaz hogy a fiúk közül már három él szexuális életet[ nem is akár milyet(az emeletrol le hallom hozzánk a hangokat, pedig jó vastagak a falak) igaz volt kitôl örökölniük]

Nekem nincsen azzal semmi bajom hogy szexelni akar, csak ne ennyiszer,hogy egy éjjel többször is, én így nem tudom magamat kipihenni másnapra(amit már a munkahelyemen észre is vettek, és ujságoltam a bnomnek hogy mi van stb... és mondta hogy nem-e cserélünk mert az ô férje meg sokkal fiatalabb az enyèmnél de szinte alig lehet bármikor rávenni valamire valamivel) meg Én is kívánom Ôt mert mindig is jól nézett ki,ad magára, izmos testalkatú amit szerencsére mindegyik gyerekünk örökölt tole,(végülis mit nem, mert olyanok mint hat tojás, ugyan az a járás, beállás stb. egy iskolába járnak és még nem volt olyan hogy ne keverjék össze oket, igaz ezért mink is tettünk mert mindegyikojüknek A-Á val kezdodik a nevük) öt évet nyugod tan letagadhatna stb.

Bocsi, ha hosszúra sikerült, meg ha leírtam egy csomó lényegtelen dolgot de...

39/N



2016. nov. 19. 22:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor nappal kéne, ha este nem tudod kipihenni magad :D
2016. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Én meg jóképű vagyok, fiatal, marha jól fizet állásom van, van egy nyaralóm a Balaton partján, egy lakásom Budán, egy M3-as BMW-vel járok...


Ez nem válasz a kérdésedre, csak szerettem volna én is eldicsekedni mindazzal amim van :)

2016. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Rendben, majd behívom a munkahelyemre, vagy majd bemegyek én az övére, vagy esetleg amiért ilyen jó ötletet adtál, ezért meg kérlek téged, hogy fozz, moss, takaríts helyettem;);) :D:D
2016. nov. 19. 23:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz? :D
2016. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez amit írtam miért dicsekvès. Sztem nem írtam semmi anyagi dolgot, ha írtam is(esetleg a ház) csak is azért hogy ne az legyen hogy mik vagyunk stb. mert már egy párszor ugymond elítéltek a gyerekek száma miatt, aztán észhez térítettem.
2016. nov. 19. 23:20
 6/20 A kérdező kommentje:
Esetleg megmondanátok hogy mivel dicsekszem?(a gyerekeket kivéve mert velük mindig dicsekszem:) valamint kort is írhatnátok mert biztosan nem velünk egy korúak vagytok
2016. nov. 19. 23:23
 7/20 anonim ***** válasza:

1es vagyok, még csak 30.

"A multkor nekem esett a nappali kellos közepén, alig tudtam lecsillapítani, hogy majd lesz rá elég idonk az ágyban."

Az ilyen esetekre gondoltam. Vagy van nappalitok a munkahelyeteken is ? :) Végső "elkeseredésedben" esetleg bele mehetsz a cserébe, amit a kolleginád javasolt.

(30/f)

2016. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nappal amikor otthon vagyunk akkor legtöbbször más elfoglaltságunk van!
2016. nov. 19. 23:49
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom azert dicsekves, mert ennyi ev hazassag utan mar bottal sem nyulnanak egymashoz az emberek. Nem csak anyagi javakkal lehet dicsekedni :)

Amugy en 36 eves vagyok, a ferjem 41. O jobban kordaban tudja tartani a hormonokat, de felulmulja azt a "szinvonalat" ezen a teren, amilyennek regen egy ilyen koru pasit gondoltam. De ettol meg lehet, h ez az átlagos.

2016. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem 45 es detto ugyanez,mindig is ilyen volt ez £7 eve igy megy, nem panaszkodom:-)


34N

2016. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!