Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megbocsátható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsátható a feleség többszöri félrelépése, ha amúgy szeretjük egymást csak szexuálisan nem igazán vagyunk összhangban?

Figyelt kérdés

Amúgy jól megvagyunk, van 2 közös gyerekünk, csak a nejem valahogy mindig nagyobb szexuális étvágygal bírt nálam. Nekem heti 1-2 alkalom bőven elég, néha még sok is, ő viszont igényelné akár a napi több alkalmat is, amire én képtelen vagyok. Ennek sajnos több alkalmommal is megcsalás lett a vége, amit be is vallott miután rájöttem és számonkértem. Amúgy egy tündéri hölgyről van szó, nagyon ekdves és a gyerekeket is csodásan neveli. Talán furán hangzik, de nem tudok rá őszintén haragudni emiatt és érzem, hogy szeret engem még mindig.


Szerintetek helyesen döntök, ha megbocsátok neki, vagy szigorúbban kéne vennem az ilyen dolgait? 38/F



2016. dec. 15. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Akkor egyezzetek meg abban, hogy félreléphet. Így, hogy megcsal, számomra nem lenne megbocsátható.

Viszont te egyáltalán nem szereted őt, csak megszoktad, hogy mellette vagy a gyerekek miatt, ez érződik az írásodból

2016. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak rajtatok múlik,ha nektek így jó,ha te is elfogadod.

Nem ti lennétek az első ilyen pár.

2016. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazából van bennem vívódás hogyan is lenne jó, menni vagy maradni de hozzáköt elég sok minden a gyerekek, ház, stb.


Amúgy a feleségem előző párjával is eléggé nyitott kapcsolatban éltek. Eljártak swingerezni is és többeseztek is. Volt, hogy feleségem egyszerre 5 pasassal is volt. Én ezekről a dolgairól tudtam, mert elmondta nekem mielőtt összeházasodtunk, így nem hányhatom a szemére.

2016. dec. 15. 10:10
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

ha neked kellett egy olyan nő akit 5 csávó b*szott egyszerre akkor hol itt a gond, ha most csak 1-1 férfival lép félre? :D

beteg ez az egész katyvasz (mert kapcsolatnak nem nevezném) amiben éltek.

2016. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha szereted őt, és ennek ellenére vele akarsz lenni, mi tart vissza? Neked jó, mert nem szenvedsz hiányt, neki is jó, mert ki van elégítve rendesen. Máskülönben csak szenvedne melletted ilyen étvággyal.
2016. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

"csak a nejem valahogy mindig nagyobb szexuális étvágygal bírt nálam."

Már az elején is tudtad, nem igaz, hogy akkor nem voltak jelek, hogy ebből még problémáitok lehetnek!



Nem minősítek, nem tisztem, de azért ha egy tündibündi nő lenne, akkor inkább a kezét használná ha ki akarná magát elégíteni és nem más f..rkát!


Egyébként, grat, csodás mintát látnak a gyerekek tőletek, ugyanilyen degenerált, bocsánat a kifejezésért, lesznek ők is, mint amit ti átadtok nekik.

Anyuci mást d..g, ahelyett, hogy apucival csinálná. Hiába titkoljátok, úgyis megérzik a gyerekek, ha baj van a két szülő között.

2016. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ehhez senkinek semmi köze.

Ha Te el tudod ezt fogadni, akkor maradjatok így, ha meg nem... Szex és szeretkezés között van különbség. Ismered az elő életét is. Nem lesz belőle szent.

Több ismerősöm is van így. Igaz, azok között csak egy nő ilyen. A többi férfi. Az egyik pasinak a felesége simán félre néz, amikor a párja nem jön haza időben stb. A többieknél megcsalás, titkolózás van.


Szerintem ezekből a lehetőségekből válogathatsz.:

-Elválsz.

-Megbeszélitek, hogy ne csinálja és pár hónap/hét után jön megint egy bevallás,(vgay lebukás) akkor megint ott fogsz tartani, ahol most.

-Nyitott kapcsolatban lesztek. Megbeszélitek a jalandokat, mint a társak. Talán pezsdül a házas élet is.

-"Félre nézel" amikor erről van szó. Ő meg igyekszik diszkrét lenni és nem.beszéltek ilyesmiről.


De nekem úgy tűnik, te viszonylag rendben vagy így. Nem akarod birtokolni, korlátolni a párodat. Szeretnéd, hogy jó legyen neki, akkor is ha azt nem tőled kapja. Amiből te kevesebbett tudsz adni, azt itoldod megértéssel.

Inkább csak az a bajod, hogy a társadalom álltalános megítélései mások ezzel szemben és ez zavar. Ugye tudod, hogy nem azok az emberek fognak téged boldoggá tenni, szeretni, akik itt pálcát törnek, kardoskodnak az erkölcs érdekében?


Azért szokták a megcsalást nem megbocsátani, mert lelkileg fáj. Ha te nem érzel ilyesmit, nem haragszol, akkor ne foglalkozz másokkal.

2016. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos velem van a baj, de ilyen helyzetben, amiben a feleséged van, én vennék egy csendes kis vibrátort...

Te meg arra is képtelen vagy, hogy este 3 percet mozgasd az ujjad a csiklóján?! Mert nem értem, miért vagy képtelen többször kielégíteni. Tudod, a szex nem csak az, mikor bedugod és huzogatod!


Vagyis nekem a megcsalás semmilyen formában nem része a kapcsolatnak, és ha ennyire nem tudok odafigyelni egymás igényeire, akkor tényleg a legjobb elválni.


Azt meg próbálom elképzelni, hogy a napi több alkalom éveken át hogy fér bele a napirendbe... Gondolom a feleséged nem dolgozik, nem nevel gyereket, nem végez házimunkát, azért van ennyi szabadideje, vagy beéri 1 perces menetekkel is...


Mindegy, ha neked ez így megfelel, és nem akarsz válni, akkor úgyse fogsz. Nekem ez megalázó lenne, én már elhagytam volna.

2016. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk a primitiv valaszadoknak uzennem, h ok hiaba husegesek a parjukhoz, attol meg az o gyerekeik is egy gaz mintat latnak, m ilyen alpari es bunko stilussal nem eppen a legjobb peldat szolgaltatjak a gyerekeiknek :)

Kerdezo, ha Neked ezt birja a gyomrod, akkor hajra. a gyereknek az a fontos, h a szulei jol kijojjenek egymassal. Ha ezt ti tudjatok a nejeddel "intelligensen" es diszkreten kezelni, akkor a ti dolgotok. Vegulis a gyereknek nem kell az orrara kotni, h ki kivel d*g. Az ember ezt masnak se koti az orrara a parjan kivul.

2016. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
A 3.14-na a használattók nem kopik. Ellentétben a fa.szal, amit a házon kívüli megpróbáltatások otthon esetleg üzemképtelenné tesznek.
2016. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!