Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mai világban milyen hátrányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban milyen hátrányokkal jár ha egy pár nem házasodik össze?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
ha elváltok több év múlva, akkor nem perelheti el a nő a férfi vagyonának a felét.
2016. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív osztályra nem mehetsz be, mert "idegen" vagy (egyik ismerősömék jártak így, hogy rokonok mehettek, és a lány "csak szóban" élettársa nem).
2016. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább anyagi, hitelbírálat szempontjából biztos, hogy rossz, márpedig ha nem vagytok gazdagok, lakás vagy házvásárlásnál ez lényeges kérdés. Egészségügyi intézményeknél semmit nem intézhettek egymásnak, mert nem számítotok hivatalosan családnak, tehát ha baja esik, nem látogathatod meg, csak ha már jól van stb. Postai küldeményeket nem lehet átvenni, külföldi pár esetén állampolgárság igénylésnél probléma, ha nincs házastárs, mármint inkább hátrány, ezt ismerősöm mesélte, akinek a felesége külföldi. Halálod esetén a párod nem lehet kizárólagos örökösöd, ha van még élő rokonod. Szóval kisebb nagyobb dolgokban. Természetesen lehet így is élni, mérlegeld mennyire éri meg. Tőletek függ egyedül.
2016. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

1: Tévedsz, sok év együttélés után igenis lehet anyagi követelése. ;)

Kérdező: gyerekvállalás esetén sokak szerint megalázó az apasági nyilatkozat.

Adókedvezményt nem tudom, ilyenkor hogy lehet felezni, bár biztos megoldható.

2016. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Megoldás: legyetek mindketten mocskosul gazdagok, és nem lesznek ezzel problémáitok! :D
2016. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Tönkre mennek az ügyvédek.
2016. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

egy este nem jön haza - és ez normális. Tehát minden napodat így élheted :) Mert nem vállalt fel sehol téged, mint egy pár :(

Ja, igen, el lehet válni, de ez csak pótszer a sza*ságra...

2016. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha gyereketek can nyilatkizni kell rola hogy de tenyleg o az apja. Ez bagyon gaz alapbol. Ha engem nem venne el a gyerekem apja a nevet se akarja ott latni az anyakonyvin...


Aztan a korhazas tema. Bar szerintem ez hulyeseg mert ha azt mondod a felesege vagy tuti nem fogjak kerni az anyakonyvi kivonatot latogatas elott...


Oroklesneseten inkabb az ozvegyi nyugdij ami szerintem erdekes lehet halal eseten ami megint nem mindegy. Ugye.


De amugy a mai vilagban ahogy ket het egyutt jaras utan mar anyosa meg aposa van egyeseknek ugyanugy lehet hazassag nelkul ferje meg felesege is. De ez is gaz szerintem. Ha budos a hazassag akkor NINCS se anyosod se aposod...

2016. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
73%
Az egyház bűnösnek könyvel el. [Mondjuk ki nem szarja le? ] Ez akkor lényeges, ha vallásos vagy.
2016. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi...ha gyerek születik akkor az apa a nevére veszi..de az is lehet ha élettársaknak minősültök akkor alapból a nevére kerül..nem vagyok jártas a témában..nekem nem derogálna élettársi kapcsolatba szülni..

Nem tartom a házasság jelenleg ismert intézményét semmire sem..vagyon közösség csak..én lelki közösségre vágyom, igazi mély szerelemre..

Ne aggódj ezen csak szeressétek egymást:)

2016. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!