Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz-e, és ha igen, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, és ha igen, miért van az, hogy ha a férfi nem házasodik össze a barátnőjével, annak keressük az okait, de ha a nő visszautasítja a házasságot mikor a barátja megkéri a kezét, akkor azt rögtön el is kell hagyni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, ez érdekes, a pasik kicsit el vannak szállva.
2016. nov. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő...
2016. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik esetben a kérdés sincs feltéve, a másikban meg már válasz is érkezett, hogy nem nagyon kellesz.
2016. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak is keressük az okait hogy miért mondhatott nemet az illető. Bár ha van egy kis esze és szereti a párját akkor megindokolja annyival például, hogy MÉG nem készült fel a házasságra. Szerintem ebben az esetben nem az lenne a többség véleménye hogy ki kell dobni a csajt, mert így már ugyanaz a helyzet mint az első. Az egyik fél még nem akar házasodni, de lehet hogy később majd akar. Abban az esetben viszont ha a nő a kérés után nem indokol semmit, jogosan felmerül a kérdés hogy ugyanazt várja e a két fél a kapcsolattól. Ahogy abban az esetben is, amikor hosszas együttlét után, puhatolódzásra folyamatos elutasítás érkezik a férfitől ezen a téren. Szóval szerintem nem mindenki gondolkodik így, én se, szóval nem igazán tudom megmondani hogy aki igen annak mi az oka rá. De amúgy mint mindig szerintem itt is a kommunikáció a lényeg, egy párnak ahol minimum az egyik fél szerint már jöhetne a házasság muszáj lenne ezt is mint minden mást megbeszélni, különben csak problémák lesznek a későbbiekben.
2016. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy elhagynám azt a nőt aki nemet mond, mint az a pasit aki soha nem kéri meg a kezem.
2016. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És nyilván nem 2 hónapos kapcsolatról beszélünk.
2016. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert a férfiak azt hiszik, hogy mekkora hőstettet hajtanak végre, ha megkérik a nő kezét, és ha nemet mond azt nem viseli el az egójuk.
2016. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azert mert ez az eletnek a mai napig egy olyan pontja ahol a no fugg a ferfitol.

Es remenykedik es talalgat. Aztan vagy megunja vagy nem.


Ha a pasi felteszi a kerdest es megkapja a nemet az igencsak iranybaallitja. Az oke hogy elgondolkodik miert nem de ha nem akar hozza menni a no minek huzzak a dolgot?


Amug ha egy no konkretan megkapja az arcaba hogy nem foglak elvenni szsrintem az is jobb ha mashol keresgel.

2016. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!