Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti honnan tudtátok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudtátok mikor találkoztatok a férjetekkel/feleségetekkel, hogy Ő lesz az igazi? Honnan lehet ezt érezni, mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyjából egy év után kezdtem el érezni, hogy ő nekem az igazi. Persze előtte is szerettem, különben nem kezdtem volna járni vele, de ennyi idő kellett, amíg egy olyan erős kötődés és bizalom alakult ki, amin látom, hogy én ezt akarom egy életre :)
2017. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszek az igaziban már..
2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Amikor találkoztunk, akkor nem tudtam, nem is lehet.

Idővel, ahogy megismertem egyre jobban, és együtt élve minden simán ment, akkor éreztem úgy, hogy ez kell nekem. Illetve ő.

2017. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Amint megismertem, már tudtam. Soha ilyen azonnali és elemi kötődést még nem éreztem, legalábbis korábbi (akár évekig tartó) kapcsolatomban nem. Egyből megtaláltuk a közös hangot, mondhatni a bemutatkozástól kezdve egy hullámhosszon vagyunk. Az évek alatt nem változott ez az érzés, és annyira, amennyire lehet, annyira biztos is vagyok benne, hogy a jövőben sem fog változni.
2017. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

A lelki társát hamar megérzi az ember. Nálunk így volt. Megérzés. Mi már az elején éreztük mindketten. Az ismerkedés alatt is remekül kijöttünk, aztán rögtön az első randink alkalmával nagyon egy hullámhosszra kerültünk, intenzív volt és izgalmas. Hülyén hangozhat, de tényleg így volt, pedig csak filmet néztünk, sétáltunk, beszélgettünk, csókolóztunk, pillangók a gyomorban, bizsergés, maratoni 12 órás első randi lett belőle. Akkor még nem volt ez tudatos, egyszerűen csak éreztük azt a bizonyos pluszt.

1-2 hét után már teljesen biztosak voltunk az érzéseinkben. 5 éve vagyunk házasok, 6,5 éve együtt. :)

2017. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ismerkedési időszakban az az érzés kerített hatalmába, hogy révbe értem...egyszerűen ezt éreztem, és akkor még nem is feküdtünk le egymással...aztán mikor az megtörtént, és szex után összegubózva feküdtünk, mint két kis ragacs és csak néztük egymást bárgyú vigyorral, akkor tudtam, hogy ez más mint eddig bármi...ez azóta is tart, jóban, rosszban :)
2017. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%

Én nem hiszek az igaziban. Soha nem is volt ilyen hatalmas felismerésem a férjemmel kapcsolatban, hogy Úristen, Ő az... Sőt, amikor összejöttünk, én egy nyári kalandnak tekintettem őt, de ahogy egyre jobban megismertem, beleszerettem. Teljesen különbözőek vagyunk, de az értékrendünk és a céljaink megegyeznek.

Tudom, hogy sosem találnék nála jobbat, ill. ennél harmonikusabb kapcsolatom sem lenne soha.

Egyébként ahogy teltek az évek és haladtunk előre, adta magát, hogy házasodjunk össze, de az első pár évben én még nem tudtam ezt így kimondani, hogy igen, ő lesz a férjem.

2017. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!