Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha eros gyanud, h a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eros gyanud, h a ferjed megcsal, (tagadja) akkor hogy deritened ki?

Figyelt kérdés
Gyakori keson hazajaras, tulorara hivatkozva. Lenemitott telefon, ketertelmu sms. 13 eve vagyunk egyutt es soha nem dugdostuk egymas elol a telefonunkat. Ma hajnalban azonban kapott egy sms-t es beindult a vezerhanyga, megis ki keresheti ilyenkor, hat megneztem... Tobb ketertelmu sms egy kollegatol, talalkozora valo invitalas. A meghivott bapon viszont biztosan nem ment el, mert aznap programunk volt. De a megszolitasok, becezgetesek es fogalmazas nekem nem fer bele egy kollegalis kapcsolatba, akivel raadasul nem is kozvetlen kollegak.
2017. jan. 5. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem elég bizonyíték mindez? Nem értem komolyan... Nyilván tagadja, arra várhatsz, hogy egy pasi beismerje, hogy "igen drágám, félrekeféltem, mert egy patkány vagyok", ez nem fog megtörténni soha.
2017. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nincs ferjem es nem is lesz, ezert nincs ilyen problemam :) 40F
2017. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tulora egy resze biztos igaz, mert a fizeteseben van kulonbseg. De teljesen igazad van elso. Az elete aran sem ismerne be.. Sokkal konnyebb azt mondani h tullihegem. :(
2017. jan. 5. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Minden attól függ, mit tennél, ha kiderül, hogy megcsalt. Ha beadod a válást, akkor azt most is megteheted, egyszerűen elhidegülésre hivatkozva, a férjednek meg megmondod, hogy oda a bizalom.

Ha nem válnál el, ha kiderült a megcsalás, akkor meg csak fapo.fával mondj neki annyit, hogy diszkréten csinálja, mert nem akarod hogy rajtad csámcsogjanak az ismerősök.


Kideríteni úgyse tudod, max lebuknak. Esetleg a férjed telefonjáról felhívod a csajt, és lekoptatod.

2017. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megmondom oszinten elvalni idaig nem akartam, de ha valaki menni akarna az menjen. A baj csak az ha maradna is, meg nozne is... Hazirabszolga nem szeretnek lenni, mikozben o massal hetyeg.

Ha tobber er egy lyuk mint ket kisgyerek es en, azert elgondolkodtato...mindenkeppen konkretan szeretnem tudni. Az ugy bonnyolult es sajnos-vagy nem sajnos nem egyertelmu.

2017. jan. 5. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mar miért nem tudná kideríteni???

Kérdés mennyit ér meg neki az információ....

Ha felmesz a netre rengeteg magandetektív iroda van ami kifejezetten erre specializalodott, hogy bebizonyitsa a megcsalast fotokkal stb...


Ha nem veszi észre es van jogsid meg kocsid vagy csak megkersz egy ismerösöd akkor is kitudod lesni egyszer.

2017. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Kimásolnám a telefonszámot és megcsörgetném az illetőt. És ha Lajos veszi fel erősen női hangon :D akkor sajnos elég egyértelmű.

Szervezz sok közös programot estére, csábítgasd vissza, legyél vele nagyon kedves. Lehet, hogy semmi nem történt még köztük és az elejét tudod venni a bajnak.

Amúgy kérdezgesd a munkájáról és ha kap sms-t arra is kérdezz rá, nocsak írt neked valaki (ha olyan okostelója van az üzenet egy részét is kírja). Ha a kezd pánikolni ezekben a szitukban, akkor saras.

Amúgy légy nagyon éber! Mindig kérdezgesd, kicsit vallasd de ne túl erőszakosan a dolgairól. Valahol bele fog bukniva hazugságba.

Ja és ha lehet semmi "privát időt" ne hagyj neki megvalósulni (tudom ez nagyon gonosz)-de ha nincs ideje elkövetni a "bűncselekményt" nyugodtabb leszel ő meg idegesebb...

Sok sikert ( én már túl vagyok egy ilyen férjen).

2017. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Rég rossz,ha már ilyesmire kell gyanakodni.Ha nem tudsz bízni benne,nincs sok értelme a dolognak.Nem fáradnék azzal,hogy kiderítsem,ennyi info is bőven elég.
2017. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy ha okosan csinálják, munkaidőben,stb a találkákat, nem tudod lebuktatni.Hiába vagy nonstop vele.A csábítás se mindig jön be, ha már szerelmes lett a nőbe.

Kérdezz rá konkrétan.

Ha tagad, még nem döntötte el mit akar.

De legalább tudja,hogy sejted.

Esetleg felhívod a számot,és elbeszélgetsz a nővel.


Valamit muszáj lépni.

2017. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha üresen tartottad a zacsiját, akkor nem ment más nőhöz.

De ha hárpia vagy, és szex sincs, akkor meg te kergetted a másik nőhöz.

2017. jan. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!