Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő aki érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki érdekből ment férjhez valakihez, és érdekből vállalt gyereket?

Figyelt kérdés
Őszintén hölgyeim, név nélkül vagytok úgyis.Pasik is írhatnak, akit kihasználtak a nők, mi volt az, hogy történt

2017. márc. 12. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Biztos van, de úgysem fogják neked beismerni. Azok akik ilyenek, azok maguknak sem ismerik be, még ha így is van.
2017. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
És van itt ilyen pasi? Egyet személyesen ismerek.
2017. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Leírod a történetet?
2017. márc. 12. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek aki zabigyereket vállalt így be és kap rengeteg pénzt a gyerek apjától + egyéb kizsarolások, zsíros állások a rokonokna stb.


Ahogy haverom mondotta még 10 éve "K..vának áll a világ!"

2017. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ,az "" anyám "".
2017. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hozzáment az illető egy 10 évvel idősebb, kőgazdag nőhöz, az ő pénzén és kapcsolati körén kapaszkodott fel, csalta, majd elvált tőle. (Nem a +10 év miatt, alapból is az idősebb nők vonzották, csak soha nem volt hűséges senkihez egész életében.)
2017. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm, nekem simán megmondta. Nem utálta a pasit, egyidősek, egyébként jóképű, jófej csávó, csak épp szerelmes nem volt már belé. Beleszeretett a lány másba, mégis a pasiját választotta, nekem egy az egyben megmondta, hogy azért, ahogy élhet mellette. Már házasok, van egy gyerekük, tervben a második, szép nagy ház, luxusautó, rohadt sok pénz. A másik csávót elfelejtette, azt mondja, jól döntött. Neki ez annyira természetes volt, hogy azt tartotta furának, hogy én meg kicsit sem néztem soha, mennyit keres a férjem. Luxusautónk meg kacsalábon forgó palotánk mondjuk pont nincs, de simán jól élünk amúgy, csak az én fizum is kell hozzá.
2017. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont itt ne lenne olyan? Előfordul ez mindenhol, amióta világ a világ. De nincs ebben semmi rossz, csak nem szabad általánosítani.
2017. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen ismerek.

Szerintem ők kölcsönösen érdekből házasodtak. Bár egyik fél sem vallaná ezt így be, de mindenki számára egyértelmű az egész baráti társaságban.

A feleség tipikusan olyan akit a pasik szeretnek mutogatni, lehet villogni vele.

Végülis normális munkahelye van a csajnak is, de tizedét nem keresi meg mint a férje. A pasi nagyon tele van, de amilyen gyakran csak tudja megcsalja a feleségét. Persze a felesége ebből semmit nem sejt, szerintem elvakítja a csillogás elég rendesen... Vagy ha kap valami drága cuccot akkor úgy tesz mintha nem vett volna észre semmit...? Magam sem tudom.

De nagyon szeretném ha ilyen kapcsolatban lenne részem

2018. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!